Ново
SanDisk 32GB Ултра Микро SDHC Class 10 Мемориската Картичка Работи со Samsung Galaxy Tab 2 10.1, во Табот 2 7.0, Tab 7.7, Tab 7.0 Таблет, Телефон Складирање Пакет со (1) Сè, Но Stromboli Читач на картички

SanDisk 32GB Ултра Микро SDHC Class 10 Мемориската Картичка Работи со Samsung Galaxy Tab 2 10.1, во Табот 2

Достапност: Залиха
DEN 284.40

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Пакетот вклучува (1) 32 GB micro SD картичка (SDSQUAR-032 G-GN6 MN) и (1) Сè, Но Stromboli (TM) Мулти-Слот за Картичка Читателот - Вклучува SD, Micro SD (ТФ), М2, и MS слотови за easy transfer.Компатибилен со Samsung Galaxy Tab 2 10.1", во Табот 2 7.0", Tab 7.7", Tab 7.0" Таблети оценет А1 за стан перформанси и UHS Брзина Класа U1 и Брзина на Класа 10 за Full HD видео снимање и репродукција.Shockproof, температура-доказ, водоотпорен, и да се Х-зраци-доказ.Идеален за Android-базирани таблети и паметни телефони за повеќе проширување складирање.San Disk Ултра SDHC и SDXC картички се одличен избор за Android напојува мобилните телефони и други паметни телефони и таблети.Со San Disk Ултра micro SD UHS-I карти ќе имаат корист од побрзо преземања, поголем капацитет, и подобри перформанси за да се фати и да ги чува на високо квалитетни слики и Full HD видео.Да ги искористат предностите на ултра-брзо читање брзина за да заштедите време движат фотографии и видеа од картичката на вашиот компјутер.Со Класа 10 видео рејтинг ќе биде подготвен да го фати високиот квалитет на Full HD (1080p).San Disk Ултра micro SDHC и micro SDXC UHS-I картички се вода доказ, температура доказ, X-ray доказ и шок доказ.За сите причини зошто паметен телефон фотографи во светот доверба San Disk да ги задржат своите спомени безбедно.Број на модел на SDSQUAR-032 G-GN6 MN компатибилен со Галакси Јазиче S5e, Табот A (2018), Табот На 10.5" Инчи, Табот S4 10.5, Табот Активен 2, Табот 8.0 (2017), Табот S3 9.7, Tab 10.1 (2016 Година), Табот На 7.0 (2016 Година), Табот E Лајт 7.0, Табот E Лајт Деца, Табот E 8.0, Табот S2 9.7, Табот S2 8.0, Табот E 9.6, Табот 8.0, Табот На 9.7, Табот 3 V, Табот S 10.5, Табот S 8.4, Табот 4 7.0, Табот 4 8.0, Табот 4 10.1, Табот Се Активни, Табот 3 Лајт 7.0, Табот Про 12.2, Табот Про 8.4, Табот Про 10.1, Табот 3 10.1, Табот 3 8.0, Табот 3 7.0, Tab 2 10.1, Јазиче 2 7.0, Tab 7.7, Tab 7.0 Plus, Tab (Таб 7.0), Книга 12, Книга 10.6, Book2, Имајте На Ум Про 12.2, Note 10.1 (2014), Note 10.1, Note 8.0, Ја Видите.Пакетот вклучува (1) 32 GB micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli (TM) Мулти-Слот за Картичка Читателот - Вклучува SD, Micro SD, М2, и MS слотови за easy transfer.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung Galaxy Tab!.Кингсто

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung СМG386 T паметен Т

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата BLU Однапред 4.0 памете

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax A120 паметен Теле

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung СМN910 C паметен Т

[Full HD] Читај / пишувај до 85 / 15 MB / s.Full HD видео прикажување / снимање, Споделување вашите убави спомени во ви

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung N930 G!.Кингстон е

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax Q4202 паметен Тел

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот НОА N10!.Кингстон е н

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Motorola DROID 3 паметен Те

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Yuneec Тајфунот H Про Ле

Конечно, ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ Заверена Картичка Загарантирана работа 100% Работи за Дела за вашиот One Pl E

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Verykool Одметник Про SL55

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG LS751 паметен Телефо

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Sony Xperia XZ2 Компактен С

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Леново АТМОСФЕРА S1

Со Класа 10 Чипсет и брз пренос на податоци брзина до 80 MB / s* додека состанок UHSI / UHS1 (Ultra High Speed 1) класа 1 спе

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Philips Xenium X598 паметен Т

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Конечно, ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ Заверена Картичка Загарантирана работа 100% Работи за Дела за вашиот LG K62

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG D684 паметен Телефон

Помалку енергија и повеќе ефективна вентилација во споредба со претходната AXS меморија за снимање на RAW

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax Гром AD4500 памете

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung СМC105 A паметен Т

Висока Брзина 32 GB UHS1 MicroSD Мемориска Картичка Класа 10 Направени со полн капацитет Самсунг мемориски чипо

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашите Canon EOS Бунтовнички SL3

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Motorola Мото G (3 Генерал

Scroll