Ново
SanDisk 256 GB Ултра Микро SDXC Мемориската Картичка Работи со Samsung Galaxy Tab A (2017) (2018), Табот Активен 2 Телефон UHS-I Класа 10 (SDSQUA4-256G-GN6MN) Пакет со Сè, Но Stromboli Читач на картички

SanDisk 256 GB Ултра Микро SDXC Мемориската Картичка Работи со Samsung Galaxy Tab A (2017) (2018), Табот Активен

Достапност: Залиха
DEN 799.44

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Пакетот вклучува (1) 256gb micro SD картичка (1) Сè, Но Stromboli Картичка Читателот.Компатибилен со Samsung Galaxy Tab A (2018), Табот A (2017), Табот 10.5, Табот S4, Табот Активен 2 Таблети и Телефони.Прочитајте брзина до 120mb/s; номинална А1 за побрзо стан перформанси и UHS Брзина Класа U1 и Брзина на Класа 10 за Full HD видео снимање и репродукција.Shockproof, температура-доказ, водоотпорен, и да се Х-зраци-доказ.Идеален за Android-базирани паметни телефони и таблети.San Disk Ултра micro SD UHS-I картичка е одличен избор за Android напојува телефони и други паметни телефони и таблети.Со San Disk Ултра micro SD UHS-I карти ќе имаат корист од побрзо преземања, поголем капацитет, и подобри перформанси за да се фати и да ги чува на високо квалитетни слики и Full HD видео.Да ги искористат предностите на ултра-брзо читање брзина за да заштедите време движат фотографии и видеа од картичката на вашиот компјутер.Со Класа 10 видео рејтинг ќе биде подготвен да го фати високиот квалитет на Full HD (1080p).San Disk Ултра micro SDHC и micro SDXC UHS-I картички се вода доказ, температура доказ, X-ray доказ и шок доказ.За сите причини зошто паметен телефон фотографи во светот доверба San Disk да ги задржат своите спомени безбедно.Пакетот вклучува (1) 256gb micro SD картичка (1) Сè, Но Stromboli Читателот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот HTC Желба 12 паметен Те

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Yuneec Тајфунот H Про Ле

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата AsME581 CL Таблета со San Fl

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax Платно Nitro 3 пам�

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Леново АТМОСФЕРА S1

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Motorola DROID 3 паметен Те�

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax Гром AD4500 памете

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung N930 T паметен Тел�

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Алкател One Touch Флеш П�

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Motorola Мото G (3 Генерал

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung N930 G!.Кингстон е

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Sony Xperia XZ2 Компактен С

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со �

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax A120 паметен Теле

Scroll