Ново
SanDisk 32GB SDHC Микро Ултра Мемориската Картичка Работи со Samsung Galaxy А50, A40, A30 Мобилен Телефон Класа 10 (SDSQUAR-032G-GN6MN) Пакет со (1) Сè, Но Stromboli MicroSD и SD Читач на картички

SanDisk 32GB SDHC Микро Ултра Мемориската Картичка Работи со Samsung Galaxy А50, A40, A30 Мобилен Телефон Класа

Достапност: Залиха
DEN 284.40

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку е-маил само на адресата поврзана со вашата сметка и може да се најде во вашата сметка на центарот во рамките на Купувачот/Продавачот Пораки.Ако вашиот диск ќе престане да работи, Спасување data recovery план ќе се обиде да се враќање на податоци од успеа диск и да го обнови податоците ќе бидат вратени на медиумите уред за складирање или преку безбедна cloud-базирани складирање на податоци.Опфаќа нова removeable флеш меморијата на уредот на било кој бренд кога купени во рок од 30 дена (потврда мора да бидат задржани за набавки не се на иста трансакција).Бесплатен превозот за во лабораторија на податоци за обновување; 24/7 онлајн случај статус следење.Ако вашите податоци не се обнови, ќе добиете вашите пари назад. .Пакетот вклучува (1) 32 GB San Disk Micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli (TM) Мулти-Слот за Картичка Читателот - Вклучува SD, Micro SD, М2, и MS слотови за easy transfer.Компатибилен со Samsung Galaxy А50, A40, A30 на паметни телефони.Прочитајте брзина до 98mb/s; номинална А1 за стан перформанси и UHS Брзина Класа U1 и Брзина на Класа 10 за Full HD видео снимање и репродукција.Shockproof, температура-доказ, водоотпорен, и да се Х-зраци-доказ.Идеален за Android-базирани таблети и паметни телефони за повеќе проширување складирање.San Disk Ултра SDHC и SDXC картички се одличен избор за Android напојува мобилните телефони и други паметни телефони и таблети.Со San Disk Ултра micro SD UHS-I карти ќе имаат корист од побрзо преземања, поголем капацитет, и подобри перформанси за да се фати и да ги чува на високо квалитетни слики и Full HD видео.Да ги искористат предностите на ултра-брзо читање брзина за да заштедите време движат фотографии и видеа од картичката на вашиот компјутер.Со Класа 10 видео рејтинг ќе биде подготвен да го фати високиот квалитет на Full HD (1080p).San Disk Ултра micro SDHC и micro SDXC UHS-I картички се вода доказ, температура доказ, X-ray доказ и шок доказ.За сите причини зошто паметен телефон фотографи во светот доверба San Disk да ги задржат своите спомени безбедно.Компатибилен со А50, A40, A30, A10, A20, A70, M10, M20, M30. Пакетот вклучува (1) 32 GB San Disk Micro SD картичка и (1) Сè, Но Stromboli (TM) Мулти-Слот за Картичка Читателот - Вклучува SD, ТФ, Micro SD, М2, и MS слотови за easy transfer.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung GTI8200 паметен Тел

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашите Canon EOS Бунтовнички SL3

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung N930 G!.Кингстон е

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax Q4202 паметен Тел

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Celkon Кампусот A359 паме

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Sony E2306 паметен Телеф

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung СМG386 T паметен Т

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

Вашиот Спасувачки План документи ќе и бидат испорачани до вас преку емаил само на адресата поврзана со

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung Galaxy Tab 8.0 LTE!.Кин

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот ЗенМобиле U5!.Кингст

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax Платно Nitro 3 пам

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Motorola XOOM 2 Медиумите

[Full HD] Читај / пишувај до 90 / 30 MB / s.Full HD видео прикажување / снимање, Споделување вашите убави спомени во ви

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Samsung СМN910 C паметен Т

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата AsME581 CL Таблета со San Fl

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Леново АТМОСФЕРА S1

Помалку енергија и повеќе ефективна вентилација во споредба со претходната AXS меморија за снимање на RAW

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот Самсунг Galaxy M30s памет

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax Гром AD4500 памете

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата AsZenfone 3s Max паметен Те

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно се работи за вашиот LG D684 паметен Телефон

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Леново Табот 4 8 Плус

СИГУРЕН и ЕДНОСТАВЕН го користите, бидејќи ова е дизајниран Работи за Дела за вашиот Samsung Galaxy Tab!.Кингсто

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax A120 паметен Теле

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Yuneec Тајфунот H Про Ле

Конечно, ИНДУСТРИСКИ ОДДЕЛЕНИЕ Заверена Картичка Загарантирана работа 100% Работи за Дела за вашиот One Pl E

✅;【Потврдуваат И ГАРАНТИРААТ】 Дизајниран да работи конкретно да работи за вашата Micromax Искра Vdeo памете

Scroll