Ново
Моќ Лента со USB, NTONPOWER Рамен Plug Моќ Лента, 15 ft Екстра Долг Продолжување Мозок, 3 Штекер 2 USB Десктоп Станица за Полнење Ѕид за Дома, Dorm Соба, Канцеларија и Ноќната - Црна

Моќ Лента со USB, NTONPOWER Рамен Plug Моќ Лента, 15 ft Екстра Долг Продолжување Мозок, 3 Штекер 2 USB Десктоп

Достапност: Залиха
DEN 1031.52

Совршено решение за кога моќта места не се во склопот наоѓа во близина.Наведени од страна на FCC и Ro HS, сигурност е повеќе да се гарантира.NTONPOWER моќ лента рамен приклучокот кој 3 куќи и 2 полнење преку USB порти, може да ви наплати вкупно 5 електронски уреди и електрични апарати во исто време безбедно. 15 Метарски Продолжетоци Мозок - со Овој 3 штекер моќ лента има 15ft долг кабелот за напојување, кој ќе ви овозможи да се одржи оваа моќ проширување да се користи многу далеку од ѕидниот штекер за состанок со вашиот насочуваат полнење потреби. Пламен-Retardant Материјал - Оваа црна продолжување мозок, со повеќе места е направен од огноотпорни материјали ABS и КОМПЈУТЕР, кој може да носи висока температура до 1382℉, ќе помогне да се елиминира грижи на оган опасности при користење на долг кабелот моќ лента со рамен ѕидниот приклучок и да го продолжи својот животен век.Тоа е во совршена големина која одговара на правото во вашата дланка БЕЗ пренапонска заштита,кои не заземаат многу простор во кеса или тежат на вас долу. Прав Агол Рамен Plug - 45° агол рамен plug дизајн го задржува други ѕид места слободни и идеален за тесни простори како зад мебел.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Избрани високо квалитетен материјал, тоа е издржлив, носатотпорни, и нестареењето, долг животен век.Инс�

Плетенка Продолжување Кабелот Рамен Приклучок : А 15ft компактен продолжување кабелот со рамен приклучок

10 во 1 Широко Распоредени Штекер Лента : 6 AC места (1625 W / 13 A) и 4 USB порти(5 V / 3.4 A).Секој USB порт може да се откри

Креативни Вдлабнати Десктоп Дизајн Простор за Заштеда на енергија : Овој уникатен вдлабнати приклучок �

Економска статистика одделение моќ лента со 6 места 3prong основани приклучок и места; 15 нога кабелот за на�

Пакување се вклучени : 3 пакет.Простор за Заштеда на енергија : ЅидМонтирани дизајн може да го спаси прос�

Земја на Производство : КИНА; Материјал : Metal.Net Тежина : 26g; Пакет Содржина : 22 x Батеријата Пролет Плоча.Бре

Совршен моќ лента & USB полнење станица решение за вашата канцеларија биро или dorm соба, додека одржување н

Моќ Лента со 18 Места:18 AC места моќ лента со 2 широко проред AC места (2 инчи) и 8 стапала Рамни Plug Тешки моќ п

Креативни Вдлабнати Десктоп Дизајн Простор за Заштеда на енергија : Овој уникатен конференција вдлабна

【Surge Protector Моќ Лента】 Еден моќ лента снабдување 8 широко AC места (1875 W / 15 A) и 3 USB порти (5 V / 3.1) може да ви нап

Моќ Лента со Широк Распоредени Штекер На моќта лента карактеристики 3 полнење преку USB порти (5 V / 2.4 НА Се�

▲ Лесно да се инсталира и исто така лесно да се отстрани, лесен за употреба ▲ Внатре премиум коса четка �

【3 Prong Адаптер】 : Конвертирате поларизирана 2 prong штекер до 3 prong штекер, прифати основи за приклучок без е

Проширете ги вашите моќ опции со Кабел Прашања AC продолжување кабелот пакет.Пакетот вклучува 2пакет од 4

Моќ лента surge protector.Etl наведени, ова масовно штекер проширување карактеристики 13 ac места и 4 полнење преку

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им �

Се состои од двојна напонски трансформатор и реле.Пластични градежни во сјајна црна боја.До 14 сензори м�

[ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ДИЗАЈН ] : Оваа власт лента има дупки на задниот дел и лепило налепница влошки за ѕ�

USB Ѕид Полначот Surge Protector : 3 USB брзо полнење пристаништа, 3двострано моќ ленти и 6 адаптер распоредени мест�

3 USB влезови + 3 САД Основани Влезови + 1 USBC Текст е повеќе од што ви е потребно за вашето патување цели.SMARTVOLT

Tec Nec Тешки 123 15 Amp Жило AC Кабелот 10 Нога.Познат во театарската и филмската индустрија како "жило", оваа теш�

[ФУНКЦИОНАЛЕН ДИЗАЈН]Со полнење преку USB порт, контактот има голем индиректни далечина, со повеќе приклу

PCB Хоризонтална тип, за еден CR / LIR2032 2025 2016 година копчето battery.Net Тежина : 17g; Пакет Содржина : 10 Компјутери x

Scroll