Ново
Chiffon Шамија Плоштадот Вратот Шамија Handkerchief Ретро Сатен Лента Шамија за Жени, Девојки

Chiffon Шамија Плоштадот Вратот Шамија Handkerchief Ретро Сатен Лента Шамија за Жени, Девојки

Достапност: Залиха
DEN 167.76

Полиестер,Сатен.Рака Мие Само.Удобно материјал : chiffon шамија е направен од tulle полиестер, која е мека и мазна, лесни и удобни, ви даваат различни носи искуство.Мулти-функционални шамија : опремен со цврсти бои и класичен дизајн, можете да ги носи околу вратот, главата, половината, косата, како и околу вашата капа или чанта, итн., тоа може да се направи вашите предмети повеќе различни и извонредна.Изобилство од бои : оваа група на марами има различни бои да се избере, како црна, црвена, розова, портокалова, итн., можете да изберете различни бои за да одговара со вашиот фустани и makeups.Перење информации : миење раце е препорачливо, ако сакате да се мијат шамија во машина за миење, ве молиме да се стави на шамија во торба за перење, да се избегне шамија испреплетени со други облека, пеглање на ниска топлина е прифатена.Количина : 1 парче chiffon шамија; Факултативна големини : 23.6 x 23.6 инчен, 27.56 x 27.56 инчен за вас да го изберат, исто така можете да ја испратите лента шамија на вашите пријатели или семејства во секојдневниот живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Крпа,Сатен.Пакет : 2 панделки.Материјал : висок квалитет сатен платно, свила,чувствуваат лесно да се чист

Полиестер,Сатен.Рака Мие Само.Удобно материјал : chiffon шамија е направен од tulle полиестер, која е мека и ма

【ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛНА】основната ткаенина на овој плоштад глава шамија е полиестер влакно, мека и мазна

★PLAID МАРАМИ : 71in X 11,8 во Plaid Поврзана Заврши Шамија Е Моден Главен Оваа Сезона.Smart Plaid Добива Модерен Изгле

Високо Квалитетен Материјал : Направени од Вештачка свила која е домот, мазна, мека на допир чувство, удо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Акрилик.Премиум Материјалот:Нашата зимски шамија за деца е направен од висококвалитет акрилик да ви д

100% Viscose.Увезени.Машина За Миење 100% Viscose, кашмиркако ткаенина, помек отколку повеќето од волна и lambswool shawls

Акрилик,Кашмир,Руно.Рака Мие Само ⇒ Материјал : Кашмиркако Акрил, pocho кејп шамија, мека како кашмир и топ

100% Акрил.Направен во САД и се Увезени.Мерки 70" x 8".Шамија е направен од 100% Акрил поврзана.Мрачно Шамија со

Полиестер,Сатен.Рака Мие Само.Материјал : Направен од 100% полиестер сатен свила,дише и мека,многу лесни и

Акрилик.Премиум Материјалот:Нашата зимски шамија за деца е направен од висококвалитет акрилик да ви д

Пакет : 2 панделки.Материјал : висок квалитет сатен платно, свила,чувствуваат лесно да се чисти,нема да ов

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Мек Материјал : Квалитет На Полиестер.Мазна свила допир, елегантен и кул.Оди добро со твоите пролет, лето

Полиестер,Сатен 【ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛНА】основната ткаенина на овој плоштад глава шамија е полиестер влак

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

【ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛНА】основната ткаенина на овој плоштад глава шамија е полиестер влакно, мека и мазна

Материјал : Екопријателски Смола,трајни и модерен.Боја : ќе испратени од страна на случаен избор.Три Гол

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Сатен 进口.Вратоврска затворање.Рака Мие Само.Различни Стилови ќе добиете 12pcs на сатен плоштадот марами

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Viscose.Увезени.Машина За Миење 100% Viscose, кашмиркако ткаенина, помек отколку повеќето од волна и lambswool shawls

100% Viscose.Увезени.Машина За Миење 100% Viscose, кашмиркако ткаенина, помек отколку повеќето од волна и lambswool shawls

Scroll