Ново
Chiffon Шамија Плоштадот Вратот Шамија Handkerchief Ретро Сатен Лента Шамија за Жени, Девојки

Chiffon Шамија Плоштадот Вратот Шамија Handkerchief Ретро Сатен Лента Шамија за Жени, Девојки

Достапност: Залиха
DEN 1214.40

Полиестер,Сатен.Рака Мие Само.Удобно материјал : chiffon шамија е направен од tulle полиестер, која е мека и мазна, лесни и удобни, ви даваат различни носи искуство.Мулти-функционални шамија : опремен со цврсти бои и класичен дизајн, можете да ги носи околу вратот, главата, половината, косата, како и околу вашата капа или чанта, итн., тоа може да се направи вашите предмети повеќе различни и извонредна.Изобилство од бои : оваа група на марами има различни бои да се избере, како црна, црвена, розова, портокалова, итн., можете да изберете различни бои за да одговара со вашиот фустани и makeups.Перење информации : миење раце е препорачливо, ако сакате да се мијат шамија во машина за миење, ве молиме да се стави на шамија во торба за перење, да се избегне шамија испреплетени со други облека, пеглање на ниска топлина е прифатена.Количина : 1 парче chiffon шамија; Факултативна големини : 23.6 x 23.6 инчен, 27.56 x 27.56 инчен за вас да го изберат, исто така можете да ја испратите лента шамија на вашите пријатели или семејства во секојдневниот живот.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Материјал : Екопријателски Смола,трајни и модерен.Боја : ќе испратени од страна на случаен избор.Три Гол

100% Акрил.Направен во САД и се Увезени.Мерки 70" x 8".Шамија е направен од 100% Акрил поврзана.Мрачно Шамија со

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Полиестер,Сатен.Рака Мие Само.Удобно материјал : chiffon шамија е направен од tulle полиестер, која е мека и ма

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Полиестер,Сатен.Рака Мие Само.Материјал : Направен од 100% полиестер сатен свила,дише и мека,многу лесни и

Сатен 进口.Вратоврска затворање.Рака Мие Само.Различни Стилови ќе добиете 12pcs на сатен плоштадот марами

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

100% Viscose.Увезени.Машина За Миење 100% Viscose, кашмиркако ткаенина, помек отколку повеќето од волна и lambswool shawls

Акрилик.Премиум Материјалот:Нашата зимски шамија за деца е направен од висококвалитет акрилик да ви д

Мек Материјал : Квалитет На Полиестер.Мазна свила допир, елегантен и кул.Оди добро со твоите пролет, лето

Крпа,Сатен.Пакет : 2 панделки.Материјал : висок квалитет сатен платно, свила,чувствуваат лесно да се чист

【ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛНА】основната ткаенина на овој плоштад глава шамија е полиестер влакно, мека и мазна

Полиестер,Сатен 【ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛНА】основната ткаенина на овој плоштад глава шамија е полиестер влак

【ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛНА】основната ткаенина на овој плоштад глава шамија е полиестер влакно, мека и мазна

Пакет : 2 панделки.Материјал : висок квалитет сатен платно, свила,чувствуваат лесно да се чисти,нема да ов

Полиестер,Сатен 【ГОЛЕМА МАТЕРИЈАЛНА】основната ткаенина на овој плоштад глава шамија е полиестер влак

★PLAID МАРАМИ : 71in X 11,8 во Plaid Поврзана Заврши Шамија Е Моден Главен Оваа Сезона.Smart Plaid Добива Модерен Изгле

100% Viscose.Увезени.Машина За Миење 100% Viscose, кашмиркако ткаенина, помек отколку повеќето од волна и lambswool shawls

100% Viscose.Увезени.Машина За Миење 100% Viscose, кашмиркако ткаенина, помек отколку повеќето од волна и lambswool shawls

Акрилик.Премиум Материјалот:Нашата зимски шамија за деца е направен од висококвалитет акрилик да ви д

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Акрилик,Кашмир,Руно.Рака Мие Само ⇒ Материјал : Кашмиркако Акрил, pocho кејп шамија, мека како кашмир и топ

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Високо Квалитетен Материјал : Направени од Вештачка свила која е домот, мазна, мека на допир чувство, удо

Scroll