Ново
Nandiska Мода Обука Чевли Трчање Lightweights за Тркачи Чипка-ups, да се Дише Спортски Патики за Жени Мажи

Nandiska Мода Обука Чевли Трчање Lightweights за Тркачи Чипка-ups, да се Дише Спортски Патики за Жени Мажи

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Етилен Винил Ацетат единствена.Материјал : Горниот материјал е мрежа удобно, дише; Единствена материјали е ЕВА, не се лизга, издржливи.Дизајн : Стилски, модерен, стил роман, мултифункционални чевли, како што се одење чевли, патики, трчање, џогирање чевли, спортски сали, работат надвор, вежбање чевли.Големина : ве Молиме изберете големина според нашите големина на табелата(НЕ големина на Табелата), ве молиме според ногата должина изберете големина.Прилики : Тоа е совршен за сите прилики, спорт, затворен, отворено, трчање, фитнес, дома, редовни ден одење, купување, забава и погоден за пролет лето есен и зима, Ќе можат да носат за да одат пешачење, игра, танцување, отворено патување и така натаму.Голема подароци : Тоа е голем подарок од татко, мајка, сопруг, сопруга, син, ќерка пријатели.Nandiska Жени Мажи Мода Црна Единствена Sneakers This е големината на табелата на нашите чевли за вашиот референца : НИ Жените 5 =ЕУ 35=Нога Должина 23.3 cm US Жените 5.5 =ЕУ 36=Нога Должина 24.6 cm US Жените 6 =ЕУ 37=Нога Должина 24.6 cm US Жените 7 =НАС Мажи 5=ЕУ 38=Нога Должина 25.3 cm US Жените 8 =НАС Мажите 6=ЕУ 39=Нога Должина 26cm US Жени 9 =НАС Мажите 7=ЕУ 40=Нога Должина 26.6 cm US Жени 10 =НАС Мажите 7.5=ЕУ 41=Нога Должина 27.3 cm US Жените 11 =НАС Мажите 8.5=ЕУ 42=Нога Должина 28cm US Жените 11.5 =НАС Мажите 9.5=ЕУ 43=Нога Должина 28.7 cm US Жени 12 =НАС Мажи 10=ЕУ, 44=Нога Должина 29.3 cm US Жените 13 =НАС Мажите 11=ЕУ 45=Нога Должина 30cm US Жени 14 =НАС Мажите 12=ЕУ 46=Нога Должина 31.5 cm Please изберете големина според нашите големина на табелата.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ткаенина.Гумен ѓон.Пета мерки околу ИНЧИ".Платно патики со laces, Криви & Парчиња полиуретан отстранлив footbe

100% Синтетички.Направени во САД или Увезуваат.Гумен ѓон.Вратило мерки околу ниско врвот од лак.Се лизга н

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мерки околу

100% Синтетички.Увезени.Гумен ѓон.Се водат платно горниот обезбедува крајната одговара & комплетна удобн

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Синтетички единствена.Овој че

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Увезени.Гумен ѓон.НАПРАВЕНИ ЗА ВОДА :

Гумен ѓон.Answer : ___________________________ NOTE : Кандидира Мали!ве молиме според ногата должина изберете големина!.Ве

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Гумен ѓон.Џез оригиналот е кога се тес

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа и Синтетички.Гумен ѓон.Вратил

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Кожа.Увезени.Гумен ѓон.Вратило мер

Ringspun Чешлани Памук & Полиестер.Drawstring затворање.ST271 9унца 65 / 35 прстен откачи чешлани памук / поли руно.Бела

100% Восок Платно.Гумен ѓон.Платно горниот кој остри кожа laces со нашите 360° Алкохол Системот за кориснички

ПАРТИЈА на жените патики се фокусира на стилски дизајн, и се посветени на создавање на нови модни патики

Кожа и Синтетички.Гумен ѓон.Платформа мерки околу 1 инчи инчи.Мазна, мека Newbuck кожа и синтетички горниот.M

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 50% Памук / 43% Рециклиран Полиестер / 7% Ela

Scroll