Ново
iPhone Полнач, Apple MFi-Уверение} Молња Кабел, 6Pack[3/3/3/6/6/10ft] Најлон Плетенка Брзо Полнење Кабелот на USB Кабел Компатибилен со iPhone 12/11/Pro/Xs Max/X/8/7/Плус/6S/6/SE/5S Про Воздух 2

iPhone Полнач, Apple MFi-Уверение} Молња Кабел, 6Pack[3/3/3/6/6/10ft] Најлон Плетенка Брзо Полнење Кабелот

Достапност: Залиха
DEN 224.16

Совршен Компатибилност : i Phone Држачи за Кабел за i Phone iphone 12 Pro Max/12 Pro/12/xr /iphone xs / xs max /iphone x/ iphone 10/ iphone 11/iphone11 pro/iphone 11 про Max, i Phone 8 / 8 Плус, i Phone 7 / 7 Плус, i Phone 6s Плус / 6s / 6 Плус / 6, i Phone 5s / 5в / 5 / SE и повеќе.MFi Заверена i Phone Полнач : Заверена од MFI и оригинални 8 Pin конектор со брзо Полнење крајот, обезбедено безбедно полнење за вашите уреди.Уживаат во брзо полнење и пренос на податоци.Брзо Полнење и Пренос на Податоци : i Phone кабелот Поддржува безбедно-со голема брзина на полнење (2.4 А) и брз пренос на податоци (480 Mbps), да работат подобро и брзо полнење вашите уреди.Зајакната Изградба : Дизајниран и изграден со само премиум материјали, тоа е тестиран за да се издржи барем 12000 циклуси на 95 степен се наведнуваат и 15000 приклучување и unplugging должината на животниот век која е 12 пати посилно од оригиналниот уред кабли.Лесна ласерски-заварени конектор дури и може да го издржат 15kg надворешноста сила без кршеше.Квалитет Гаранција : iphone држачи за кабел 6 Pack [3/3/3/6/6/10 FT] со Живот Замена & 24*7 пријателски поддршка на корисниците се осигура вашата пријатен шопинг искуство.Боја : Црна и Blue High квалитет најлон плетенка кабел : Со конектор шефовите имаат добра отпорност на топлина и на корозија, ќе видите дека нема знаци на употреба.Дури и по долго време, тие само ги задржат своите оригиналниот изглед-се уште сосема нов и модерен.Ултра-издржливи : Алуминиум школка и метежот-слободен најлон плетенка јакна изгради кабел повеќе здрав, тоа е флексибилен се повлече-отпорни, помек, полесни, потрајни од оригиналниот уред кабли.Функција метежот-слободен најлон плетенка USB кабел со алуминиумска конектор има посилна и флексибилни најлон материјал е стрес и се водат отпорни и штити од ден-за-ден се носат и солза.Брзо полнење &пренос на податоци : Компактен злато падна конекции нудат најдобра можна спроводливост и конекција за податоци и полнење.Лесно се вклопува и сигурно во вашиот уред, додека фитинг повеќето случаи.Соодветна должина : 6 Pack 3 FT 3 FT 3 FT 6 FT 6 FT 10 FT најлон плетенка кабли.Кабелот е идеален за различни прилики, вие се уште можете да го користите вашиот уреди додека полнењето со полнач во вашата спална соба, кујната, а во backseat на вашиот автомобил.Удобно и практично искуство не повеќе досадни пораки, без постојан потсетник во екранот на телефонот ти го кажувам на фрустрирачки вистината дека кабел не може да ја полните вашата омилена уред.Компатибилност : i Phone 11/Pro/Max −i Phone Xs/Max/X/XRi Phone 8/8 Plusi Phone 7/i Phone 7 Plusi Phone 6s плус/6s/6 плус /6i Pad мини /мини 2/мини 3/мини 4 По продажбата на услугата : Секоја продажба вклучува 12-месечно, не грижете се-бесплатна услуга за да се докаже важноста ние во собата на квалитет.корисникот совети : осигурете се дека приклучокот за полначот излез не го надминува 5v/2a кога вашиот телефон е обвинет, обезбедување на двојна заштита за вашиот телефон полнење безбедност.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Совршена Должина ви Овозможи да се избере кабел ви се допаѓа, тоа доволно долго за вас, за полнење на ваш

MFI Заверена Молња Мозок, пристап до брзо полнење за i Phone 12, i Phone 12 Mini, i Phone 12 Про, i Phone 12 Про Max, i Phone 11, i Phone 11 П

【висока ефикасност】 Висок квалитет на Конзервирани бакарна жица зголемува сигнал квалитетот и зголем

Apple MFi Заверена Молња Кабел : Заверена од MFI и изграден со Apple оригинални C48 терминал и паметни чип.Оригина

MFI Заверена Кабел, Mfi (направени за i Phone / i Pad / i Pod)молња мозок, со овластување молња конектор издадени за д

Супер компатибилност : Apple заверена кабел обезбедува целосно полнење и синхронизација на компатибилнос

MFi Заверена Додаток — Полнење & sync вашиот i Phone, i Pad и i Pod.Вклучува 24 месеци гаранција 10 Стапки (3 метри) Долж

❤【Различни Должина】 : кабелот На Полначот на 5 пак е погодно за различни употреба.Тие може да ги исполн

Се работи За i Phone 12 Про Max 6.7 Инчен 2020 леќи на камерата заштитник.Ефикасно заштита на леќите,со максимална

Брзо Полнење : Кога се користи со 18 W или повисоко USBВ Ѕид Полначот со Енергија за Испорака можете да го по

[Премиум Материјалот] : Со висок квалитет најлон плетенка површина, овој кабел се потрајни ,метежотслобо

➤Она што Ќе Добиете за : i Phone кабел (вклучувајќи 10ft 3 Pack), нашата фаномилени пријателски услуги на клиенти

Универзална Компатибилност : Компатибилен со i Phone SE (2 Генералот) / 11 / XS / XS Max / XR / X / 8 Плус / 8 / 7 Плу

ВИСОК КВАЛИТЕТ Quntis i Phone кабел се Користи компактно отпорни на топлина алуминиум терминали, високо чувс

⚡ 【Максимална Брзина】 со Голема Брзина на Полнење, целосно да ја наполните i Phone X 2 часа ⚡ 【Изградена

MFI Заверена Молња Мозок, пристап до брзо полнење за i Phone 11, i Phone 11 Про, i Phone 11 Про Max, i Phone 8, 8 Плус, X, XS, XR, XS Max, i

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им

Сила Во Бројки : Екстремни засилување обезбедува внатрешна жици се заштитени за да се задржи телефони п

БРЗО ПОЛНЕЊЕ Побрзо полнење и синхронизирање i Phone полнач, изграденаво чипсет обезбедува безбедност за

【Уникатен 1ft Молња Кабел】Тоа е посебно дизајниран за моќ банка,станица за полнење,usb полнач за хаб,usb c х

★【Издржливост】Најлон плетенка темата е цврсто вткаена.Засилен стрес поени со 8000+ наведнуваат животни

УНИВЕРЗАЛНА КОМПАТИБИЛНОСТ : На MFI Заверена i Phone држачи за кабел компатибилен со i Phone 12 Про Max / i Phone 12 Pro / i

Она што Ќе Добиете : FEEL2 NICE i Phone кабел (вклучувајќи 10ft 5pack).Супериорен Квалитет : i Phone полнач, синхронизациј

Apple MFi заверена Молња Кабел усвојува оригинални чип издадени од страна на Apple за да се обезбеди 100% компат

Ова е BT21 е официјален оригиналниот производ.Безбедни за употреба со Apple службен MFIуверение кабел, Apple ори

【Моќ Испорака Брзо Полнење】 : Полните вашиот i Phone 12 од 0% до 50% за само 30 минути.USBC до Молња Кабелот поддрж

MFi Заверена❤Apple MFi Заверена Чип Гарантира Дека iphone Кабел Може да излез Безбеден и ефикасен тековната за

➤ТРАЈНИ & СИЛНА Метежотслободен најлон плетенка влакна материјал, силна и носатотпорни, направи CUGUNU i Ph

БОЈА : 3 Црна Молња Кабли.НАЈВИСОК КВАЛИТЕТ RND кабли се изработени со највисок квалитет пластика, бакар о

Scroll