Ново
neatfreak! Сет на 15 Виси Cedar Плакарот Дезодорант

neatfreak! Сет на 15 Виси Cedar Плакарот Дезодорант

Достапност: Залиха
DEN 387.36

Природен и безбеден начин да се freshen вашата облека!.Neatfreak cedar производи апсорбира влага и да се намали мирис од облека.Висат во вашиот плакар, гардероба, или со вашата облека, торби за да се обезбеди пријатно свежи cedar суштината.Избрише со влажна крпа за да ја вратите оригиналната мирис.Природен и безбеден начин да се freshen вашата облека!Neatfreak cedar производи апсорбира влага и да се намали мирис од облека.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ЕФЕКТИВНА КОНТРОЛА на ШТЕТНИЦИ : Rids вашите фиоки, плакари, градите, водови и други воздухтесни контејнер

НЕ ЗА ПРОВИЗИИ ЈАКНИ, ХРАНА МЕСЕЦИ ИЛИ ЦИГАНСКА МЕСЕЦИ.Исклучително ефикасен против облека месеци.Наши

Смешно да собрание процес, ќе можат да научат многу и да се вежба во вашите раце.Лесна и компактна големи

Со вода кула, навлажнувачки, може да се користи за неколку дена без додавање на вода, лесен за употреба.Т

6 ИНДИВИДУАЛНИ ПАКЕТИ на молецот стапици.Со ПОДОБРЕНИТЕ PHEROMONE ФОРМУЛА, СО ДОДАВАЊЕ НА PHEROMONE ЛЕНТА за моле

Scroll