Ново
ZSIG Семејство Мини Тенис Нето - 3m Преносни Нето. Одлично За Градини!

ZSIG Семејство Мини Тенис Нето - 3m Преносни Нето. Одлично За Градини!

Достапност: Залиха
DEN 2719.44

Производителот гаранција може да не се применува.Врвен семејство градина Мини Тенис Нето изградена за години на активно семејство забава од подебели-мерач, времето-докажале сребро челик.Навистина брзо да се постави и пак подалеку, е светлина и лесно да се носат.Голема за да земе на одмор како зема едвај секој простор во багажникот на вашиот автомобил, лесно да се носат ако сте одење во парк или на плажа, и cinch ако сте велосипедизам.Сите делови се одржа заедно со ZSIG е нарачана зајакнато bungee кабелот.Ние се направи нето од мека, knotless пребивање со УВ-заштитени headbad.ZSIG е уникатен дизајн на рамо-заеднички обезбедува дополнителна стабилност.Цврст, изградена до последен изградба можете да се потпираат на.Со гордост се направени во велика БРИТАНИЈА од страна ZSIG.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Одлична за вашиот омилен спортски топки : кошарка, фудбал, фудбал, одбојка, netball, игралиште топки, dodgeballs и

Стил : Монголија торба комарец мрежи.Отварање на број : една врата.Scaffold материјал : цврсти / жица.Применл

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Боја : Портокал.Пакет тежина : 8.45 фунти

Лесно тензија вашиот отворено одбојка нето.Блок & Справи системи овозможува максимална тензија со малк�

Отворено пикник мат перници се достапни.Свитлива и преносен, компактен и не заземаат простор.Водоотпор�

На врвот на Официјалната Големина Одбојка Нетое направен од двојно обложени платно.Натпреварот Станда�

▶Полиестер материјал, подобра еластичност, 12 стандард мрежа копчиња ▶Стандардна големина, дебел матер

Еден 30ply x 1.75" портокал мрежа полиетилен нето 18 bungee циклуси.Замена на нето и bungee циклуси за LBT10 Лакрос Топк

Боја : Портокал.Пакет тежина : 8.45 фунти.Пакет Димензија : 47.752 сантиметри LX 29.718 сантиметри WX14.732 сантиметри

Многу едноставна мијалник : тоа може да биде брзо да се здипли во рамна форма, и лесно може да се чуваат в�

~ ШИРОКА ПРИМЕНА : Игра бадминтон, модифицирани одбојка, тенис, фудбал, тенис и pickleball на плажа, патеката, ba

Усвојување на сеопфатна структура, лесен за употреба, само нерешено дршката и нема потреба да ги инстал�

Стил : Палатата комарец мрежи.Вратата број : двоен вратата.Стаклени влакна цевка.Применливи објект : 12 го

Вклучува една врвот нето и 2 страна мрежи.Тешки полипропилен УВ третирани нето.Одговара на сите EZGOAL лакр

Материјал : Направен од висококвалитет најлон јаже материјал со 4 вшмукување чаши поврзување на интерне

Сјај Кошарка Нето Nightlight Кошарка Нето Прозрачна Отворено Преносни Сонцето Напојува Спортски Најлон Све�

Против пролизгување шокапсорбирање на SBRS дланка.Удобен, флексибилен и лесно да се излезе на дизајнот.Ди

СТАНДАРДНА ГОЛЕМИНА : цел да се вклопи во било кој стандарден кошарка обрачот, ова челик кошарка синџир �

【Високо квалитетен материјал】Тенис нетое направен од високо квалитетни материјали и се трајни.Тоа им�

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.најлонмрежа.Овој сестран одбојка нет�

Игра бадминтон, модифицирани одбојка, тенис, фудбал, тенис и pickleball на плажа, патеката, backyards и било каква �

Направени на квалитетот полипропилен влакна, тешки и трајни.Погоден за целосна големина цел пост рамки.

ПРЕНОСНИ СПОРТСКИ НЕТО : Трајни слободни стои во прав обложен челик рамка мрежата за повеќе затворен ил�

Усвојување на високо квалитетни восок линија, цврсти и издржливи, дожд и сонце отпорни, не е лесно да се �

Направени од издржлив полиестер да се одржи на отворено временските услови.Придава на центарот на тени�

【Стандардна Големина】Регулатива големина на нето 3ft(Висина) x 32ft(Ширина) (9.7 м*0.9 м).Натпреварот стандард

Пакувањето на производот и големина : ќе добиете 3 парчиња на кошарката мрежи, секој нетоголемина е 45*32cm /

Scroll