Ново
Yomuse C89 На Уво Количка за Слушалки со Микрофон, Прилагодлив Headband за Деца, Возрасни, iPhone, iPad и iPod Компјутери, паметни телефони Таблети DVD, Кавер-Пинк

Yomuse C89 На Уво Количка за Слушалки со Микрофон, Прилагодлив Headband за Деца, Возрасни, iPhone, iPad и iPod

Достапност: Залиха
DEN 311.76

Прилагодливи headband одговара на одгледување на децата(возраст од 6+) и тинејџерите & Возрасните.Во Согласност микрофон(Built-In On/Off Switch) за преземање на повици.Лесно виткање за совршен за патување и складирање.Удобноста на вашиот noggin во текот на целиот ден со ултра-кадифен Еко Кожа и Облак Пена перници.Компатибилни се со паметни телефони, лаптопи, Компјутери, CD-плеери,Таблети и други 3,5 мм џек уреди.Прилагодливи headband одговара на одгледување на децата(возраст од 8+) и тинејџерите & Возрасните.НЕВЕРОЈАТЕН ЗВУК 40mm Драјвери моќен аудио,Блокови амбиенталниот шум да се промовира извонредно слушање.Се ПРИЛАГОДИ И да се СВИТКА Виткање Дизајн го Прават Тоа Полесно да се Носат.Виткање Дел Биле Тестирани за над 20000 Пати,Лесно виткање за совршен за патување и складирање,Прилагодлив headband одговара на одгледување на децата и тинејџерите.НЕВЕРОЈАТНА УДОБНОСТ На Слушалки седат тивко на ушите со ултра-кадифен Еко Кожа и Облак Пена перници.Удобноста на вашиот noggin во текот на целиот ден со овој модерен приклучок за слушалки.Во Согласност Микрофон & Џек карпи се поврземе на метежот слободни, плетенка-најлон кабелот опремени со во-линија микрофон за преземање на повици, отпуштање до вашите песни, pausing нив и Вграден Вклучување/Исклучување на вашиот микс., На 90 степен џек карпи со сите апарати и предмети.Компатибилни се со паметни телефони, лаптопи, Компјутери, CD-плеери,Таблети и други 3,5 мм џек уреди.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Стерео звук нуди целосна аудио длабочина за одличен квалитет на звукот 3.5 Mm trrs plug да биде компатибилен pc,

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Обновени производи се погледне и да работат како нови.Овие претходно во сопственост на производи се про

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и г

Прилагодливи и Свитлива : На лесен дизајн за деца на возраст од 4+ и нагоре, лесно прилагодлив headband да се о

СЛУШАЛКИ НА УВО : Magnavox на уво слушалки со микрофон доаѓаат со 4ft звучници со кабел со 3,5 mm приклучок.ВГРАД�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 10 x Koss KPH7 Лесни Преносни На Уво Слушалки (Црна).КОНЕКТИВНОСТ : Wired, 4нога слушалки кабел �

ПОД ОКЛОП ТКАЕНИНА ТЕХНОЛОГИЈА : во Кој две од Под Оклоп е уникатен ткаенина технологии, Под Оклоп Спорт

[ ИЗГРАДЕН во HD МИКРОФОН ] KH18 деца слушалки направени во HD микрофон кои ги обезбеди кристално јасна комун

Кол 40mm јазик.Осетливост : 93d B ± 3d B.Говорникот отпорност : 32 ohms.Зачестеност одговор : 2020000 Hz 1.5 м најлон кабе�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Ние поставени за да се создаде инстант тивко, насекаде.Одвоивме нашите busylight на целиот ново ниво, што го �

БЕЗЖИЧНА BLUETOOTH & MULTIPOINT ВРСКИ : Безжично поток висок квалитет на звукот од вашиот паметен телефон, без неу�

Scroll