Ново
Деца Слушалки за на Училиште со Микрофон Нови пчела HD Стерео Безбедно Волумен Ограничен 85dB/94dB Свитлива Лесен На Уво приклучок за Слушалки за Момчиња/PC/Mac/Андроид/По?

Деца Слушалки за на Училиште со Микрофон Нови пчела HD Стерео Безбедно Волумен Ограничен 85dB/94dB Свитлива

Достапност: Залиха
DEN 431.76

[ ИЗГРАДЕН во HD МИКРОФОН ] KH18 деца слушалки направени во HD микрофон кои ги обезбеди кристално јасна комуникација за вашиот 4-16 години деца за време на учење или играње игри. [ ДЕЦАТА БЕЗБЕДНО КОНТРОЛА на ЈАЧИНА на звук ] Одлична контрола на јачина на звук од 85d B да 94 D заштита на вашите деца претрес ефикасно, нејзините потполно безбеден за децата и да се создаде подобро слушање искуство да се натпреваруваат сообраќај звуци кога сте на патување. 【Широк Компатибилен】Компатибилен со сите 3.5 mm аудио џек уреди , За i Phone 7 и погоре, i Pad Про 11 и 12.9 година 2020 модели, ќе треба молња 3,5 мм џек адаптер.Ве молиме потврдете го вашиот уред пред порта цел. [ МЕКА НОСИ & КОЛИЧКА за ДИЗАЈН ] децата слушалки со меки и поместена уво muffs капак од двете страни обезбедува траен удобност.Прилагодливи headband карактеристики вртливата-монтирани, leatherette уво перници.Нерѓосувачки челик лизгачот ви помага да ја пронајдете одговара и дава трајност.Она што ќе Добиете за : 1*Дете Слушалки, 1*3.5 mm Аудио Адаптер, 1*USB Тип-C Полнач, 2 Пара на Цртан филм Налепници, 1*Прирачник за Корисникот. 1*Поздрав картичка.деца слушалки.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

ПОД ОКЛОП ТКАЕНИНА ТЕХНОЛОГИЈА : во Кој две од Под Оклоп е уникатен ткаенина технологии, Под Оклоп Спорт

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Justfitgear 3.5 mm до 3.5 мм Пренос на Аудио Кабел usb Кабелот со микрофон за Mixr Самостојна 2.0 3.0 2 3 Студио Слушалки.В�

Кол 40mm јазик.Осетливост : 93d B ± 3d B.Говорникот отпорност : 32 ohms.Зачестеност одговор : 2020000 Hz...

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24 / 7 за да им помогне со поставување на поврз�

Ние поставени за да се создаде инстант тивко, насекаде.Одвоивме нашите busylight на целиот ново ниво, што го �

Hermitshell Тешко Патување Складирање За Носење.Заштитете го вашиот омилен уред од испакнатини учениците и г

Прилагодливи и Свитлива : На лесен дизајн за деца на возраст од 4+ и нагоре, лесно прилагодлив headband да се о

Стерео звук нуди целосна аудио длабочина за одличен квалитет на звукот 3.5 Mm trrs plug да биде компатибилен pc,

Обновени производи се погледне и да работат како нови.Овие претходно во сопственост на производи се про

БЕСПЛАТНО користење на ЛОГОТО РЕВИЗИИ : Ние ќе испрати еден виртуелен mockup на она што вашето лого ќе изгл�

СЛУШАЛКИ НА УВО : Magnavox на уво слушалки со микрофон доаѓаат со 4ft звучници со кабел со 3,5 mm приклучок.ВГРАД�

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 10 x Koss KPH7 Лесни Преносни На Уво Слушалки (Црна).КОНЕКТИВНОСТ : Wired, 4нога слушалки кабел �

БЕЗЖИЧНА BLUETOOTH & MULTIPOINT ВРСКИ : Безжично поток висок квалитет на звукот од вашиот паметен телефон, без неу�

Симпатична т љубов на забава, симпатична изгледот на маче ушиособено деца!Вашите малечки ќе сум љубител

Scroll