Ново
LIEBHERR LITRONIC 10020141 Тастатура LCD-Монитор (Користи)

LIEBHERR LITRONIC 10020141 Тастатура LCD-Монитор (Користи)

Достапност: Залиха
DEN 962.40

Услов : се Користи во Одлична Состојба. 100% Вистински Производ ќе го добиете она што го гледате на сликите.Цена : Купувачи се слободни да се направи понуда со користење на "контактирајте со продавачот" табот на производот страница.Даноци и Увозни Давачки : - Сите даноци и Увозните Давачки и Сопствени трошоци во земјата на дестинација за да се плати од страна на купувачот (Не се вклучени во цената).Пакување и Ракување со : 1 работен ден за ракување и пакување.Професионален Квалитет На Пакување.LIEBHERR LITRONIC 10020141 ТАСТАТУРА LCD-МОНИТОР (КОРИСТИ) БРЕНД : LIEBHERR MPN : 10020141 ТИП : ТАСТАТУРА LCD-МОНИТОР.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

КРИВИ ДИЗАЈН : Извонредно 1500 R криви гледање искуство со панорамски слики, живописни бои, и неверојатни д

Лакформа Клип За Стабилност : Лакформа дизајн клип обезбедува подобар стисок со креветчето парапет(и ра

Панорамски стаклена леќа : камерата користи нова стаклена леќа, квалитетот на сликата е светла, бучава е

Силен и Здрав : Нема штета да ѕидови и мебел : нема лепење, без дупчење, на штандот е силен и здрав прилог н

Компатибилен Со : ЛЕТО МЛАДАТА МУЛТИ ВИДИТЕ 28490 3.5ВО" бебе монитор 100% Нови Компоненти се користи НеОЕМ но

【15.6инчен FHD 1080 P Екран】 15.6 инчен 1920 x 1080 Супер Јасно HDR IPS Aодделение Екран 1080 P резолуција, Free Sync на 60 Hz, 178° �

ЛЕСНО да се ИНТЕГРИРА Кој компактна форма фактор и изборни рек и предпланината bezels, на 4243 L е лесно да се

100% Сосема нов и висок квалитет.Текст Volt Опсег : 100240 V (во Светот во Согласност).Тестирани Единици.Во Голем�

23.6Инчен Widescreen (16 : 9) 5 ms Време на Одговор.HDMI / 24Pin DVID / 15Pin DSub / SPDIF Аудио 20000 : 1 Smart Контраст Размер 2 W x 2 Стерео, R

Мултиекран на продуктивноста се создаде ефикасен workspace, слободни до вредни биро простор и лесно да рабо

НЕСПОРЕДЛИВ ПОТОПУВАЊЕ : Добиете на вашиот шеф во играта со Одисеја е 1000 R панел, што се совпаѓа со кривин

Компатибилен со : # S004 LU06000451211H S004 LU06000451212F Motorola Бебе Монитор.Текст : 100 V 240 V во светот.Бренд Нови, Високо Кв�

NEC Екранот 65 4 K UHD Професионални Display 65 LCD 3840 x 2160 Edge LED 500 Nit 2160p HDMI USB Serial Ethernet Црна.NEC Екранот 65 4 K UHD Профе

Компатибилен Со : LEVANA ЕРА ОДНАПРЕД бебе монитор ХВ 100% Нови Компоненти се користи НеОЕМ но се 100% Компатиб

[УЛТРАЈАСНА СЛИКА на ЕКРАНОТ И 2.4 GHZ БЕЗЖИЧНА ТЕХНОЛОГИЈА] 3.5 инчи шарени TFT LED екран и 480 X234 резолуција обе�

Влезен Напон: 100240 VAC.Забелешка : ве молиме потврдете го вашиот уред модел пред да го купите.OVP、OCP и SCP заш�

31.5 инчи WQHD (2560 х 1440) 1800 R криви Widescreen VA монитор.AMD Radeon слободни Sync технологија.Освежете го Оценувате : 144 Hz К�

Ablegrid Бренд Замена На Производот.Тестирани Единици.Во Голема Работна Состојба.Ве молиме проверете со ва�

(NiМЗ, 4.8 V, 700 m Ah).Замена на Батеријата за Lindam се БОРАТ02170 Батеријата.Направени со висок квалитет Јапонски к

Стабилна : Нашата камера биле специјално конструиран за да остане стабилна како ќе се вози Тоа значи бе�

27инчен Full HD (1920x1080) LED светлото екран со IPS 178° широк агол на гледање панел.До 75 Hz освежете го оценувате со А

SAMSUNG Е ПРВИОТ 240 HZ КРИВИ ГЕЈМЕРСКИ МОНИТОР практично го елиминира текст заостануваат, помагајќи ти да се

Scroll