Ново
Цвет Нокти Фолија Трансфер на Налепница, 10 Листови Трендафил Цвеќе Помине Decals Помине Продолжување Гел Уметнички Декорации за Жените DIY Дизајн на Нокти Совети Декор

Цвет Нокти Фолија Трансфер на Налепница, 10 Листови Трендафил Цвеќе Помине Decals Помине Продолжување Гел Уметнички

Достапност: Залиха
DEN 2056.80

КОЛИЧИНА : 10 Листови на шарени цвеќиња за да го помине трансфер фолија налепници, Мода флорални помине фолија дизајн, може да ви овозможи со различни опции, да ги задоволат вашите богата имагинација на ноктите DIY и да се создаде свој стил.ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : Diy вашиот помине уметност со ноктите фолија лепак, излечи под ноктите светилка за совршен фолија резултат(1-2 минути); Користење со трајни topcoat може да се продолжи фолија резултат во секојдневниот живот.БЕЗБЕДНОСТ : Пролет лист помине фолија налепници се направени на животната средина-пријателски материјал, не-токсични и водоотпорен.Ноктите се уште остануваат сјајни по отстранувањето на налепници.Двете деца и возрасни може да се чувствуваат борат за употреба.ПОВОД : Одлична за двете професионални помине специјалисти или помине уметност учениците, погоден за нокти салони и DIY помине уметност дома, прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, мајка, или сестри, и одлични Партии/Свадбена/Костим топката/ноќта на Вештерките/Божиќ/итн.ПРОДАВАЧОТ УСЛУГАТА : Доколку имате било какви прашања во врска со нашите цвеќиња помине фолија за на доградба на акрилни нокти, ве молиме да бидат слободни да контакт.ние ќе ви даде задоволителен одговор или целосно враќање на средствата.Производ вовед : Помине Уметност Фолија Трансфер Налепници Помине Уметност Материјали Фолија Трансфери Нокти Трансфер Совети Помине Уметност Декорација.Спецификација : Предмет Тип : Трансфер Foils за Нокти, Големина : Околу 7.8 во x 1.5 во Боја : Како на сликата покажува Количеството : 10 Листови Цвет Помине Уметност Фолија Хартија упатство за употреба : 1. Се подготват вашиот ноктите и применува база на грб и сув. 2. Се применуваат боја на лак (темна боја е подобро), и сув (но не и целосно сува, чувајте го уште малку леплива). 3. Притиснете го помине фолија на вашите нокти за некое време, потоа отстранете ја со фолија. 4. Отстрани фолија и фолија модел треба да се држат до вашиот ноктите и сув. 5. Врзете ја со горниот слој за заштита на фолија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Големина : 10.3x8cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Како Што Е Прикажано.Пакување Вклучуваат : 1p

Помине Уметност Кристал Сјај.Помине Уметност Кристал.Помине Уметност Декорација.остри дното кристал...

【Совршен Поставите】10 листови Прозрачна Велигден нокти налепници вклучува сите видови на класичен Вел

Пакет Содржина 20 листови лак ленти за жените + 1pc нокти датотека.секој лист на мерки за прибл 10 x 5.5 cm / 4 x 2.

Секој decal е направен за да цел со највисок квалитет на машини и материјали, токму тука во убава Пацифички

Салон За Квалитет Waterslide Помине Уметност Decals.Лесно да се примени инструкции се вклучени со секој лист.По

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

Боја : боја 3 D боја, лепак дизајн на ноктите налепница.Големина : 10x8cm.Карактеристики на производот : симпа

【12 Листови Помине Уметност Налепници】 : ќе добиете 12 листови Симпатична Лето ноктите налепница за на д

За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др.Погоден за професионална употреба или домашна употре

✔ Трендсетер на Ноктите ПРСТ ОДГОВАРААТ на дизајнот на тимот е постојано истражување на најновите пом

Исклучителна нокти налепници може да се користи лесно да се направи нокти повеќе убави.Функција 1 : наза

❄️Снегулки Нокти Налепници : ќе добиете 5 листови снегулки нокти налепници за на доградба на акрилни но

НОВА НАДГРАДБА 1×10 ролни помине фолија налепници, поголема големина и повеќе атрактивен дизајн.РАЗНИ М

Пакет Содржина : 1 buc нокти налепници.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом,мобиле

DIY Помине Уметност Вкупно 32 Компјутери Пламен Нокти Налепници, мултиобоени пламен моделот кој одлично

Големина : 10.3x8cm / еез.Тип : Лепило.Материјал : Налепница.Боја : Како Што Е Прикажано.Пакување Вклучуваат : 1p

Широко Usages : Убава срце и шупливи срцето помине sequins совршен за примена на UV гел ноктите, на доградба на а

【Пакет Содржина】 : 20 листови лак ленти целосна помине обвива+ 1pc месечината форма помине уметност датот

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел

Сет од 60 Decals ( 20 на секој празник) ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ.Може да се користи на

Број на Парчиња : Една Единица.Потекло : CN(Потекло).Големина : 8*10см.Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал :

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел

Романтични тематските обрасци и печати : овие целосна помине обвива налепници се дизајнирани со 24 разли

Боја : Како на сликата покажува.Количина : 1 Компјутер.Модел : Кинески Јазол,Фенер,Firecracker,Бог на Богатство.

Божиќ Нокти Налепници : 8 листови Божиќ нокти decals, различни Божиќ елементи за вас за да изберете од, снегу

1 Пакетот вклучува : 24 боја на лак налепници (384 налепници) 2 Ноктите заврши налепница се направени од издр

Салон За Квалитет Waterslide Помине Уметност Decals.Лесно да се примени инструкции се вклучени со секој лист.По

Scroll