Ново
EBANKU 10 Листови Прозрачна Велигден Помине Уметност Налепници, 3D Дизајн самолепливи Велигден Смешно Bunny Јајце-Пиле Налепници DIY Помине Уметност за Жени, Деца, Лица Пом?

EBANKU 10 Листови Прозрачна Велигден Помине Уметност Налепници, 3D Дизајн самолепливи Велигден Смешно Bunny

Достапност: Залиха
DEN 167.76

【Совршен Поставите】10 листови Прозрачна Велигден нокти налепници вклучува сите видови на класичен Велигден -стил слики : зајаче јајца девојка и така натаму.Шарени слатки целосна нокти налепници се совршени за Велигден атмосфера.Светлосен ефект прави помине уметност повеќе интересно. 【DIY Помине Уметност】Голема за да се создаде вашиот уникатен страшни Велигден ноктите дизајни.Тоа е забавно да се DIY помине уметност со вашето семејство или пријатели при собирање на семејството и партијата, уживајте во вашиот сопствен сјајна и посебен изглед ноктите и добро време. 【Лесен за Употреба】Нашите нокти налепници се само-лепило; И нашите налепници се ослободени од жива вода, па само го држи ги на вашите нокти, лесно и заштеда на време.Слично на тоа, само тргни ги исклучите ако сакате да ги отстрани.Можете да ги красат свој стил на ноктите.Постојат многу модели за да го изберете. 【Траен и lustrous】EBANKU помине уметност налепници може да трае долго време и да го задржи својот сјај во исто време ако ставете ги во правилен начин.Тие, исто така, се идеални decors за мобилен телефон маски, честитки, телото уметност, итн. 【Совршен Подарок】најдобриот подарок за вашите деца, пријатели, вашата мајка, жена, па дури и целото семејство.Нокти налепници се одлични за ноктите од прстите и ноктите украси.Совршен за домашна употреба и ноктите салон.Вашите деца ќе го сакам и ќе може да го споделуваат со своите пријатели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【ПАКУВАЊЕ】 6 кутии на Божиќ нокти sequins содржат разни Божиќ елементи.Мали димензии, лесно да се носат 【У

Ние ги почитуваме и да се негува секој клиент, ако имате било какви прашања дали пред или по нарачка, ве м

1 Пакетот вклучува : 24 боја на лак налепници (384 налепници) 2 Ноктите заврши налепница се направени од издр

【Пакет Содржина】 : 20 листови лак ленти целосна помине обвива+ 1pc месечината форма помине уметност датот

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел

Боја : боја 3 D боја, лепак дизајн на ноктите налепница.Големина : 10x8cm.Карактеристики на производот : симпа

【12 Листови Помине Уметност Налепници】 : ќе добиете 12 листови Симпатична Лето ноктите налепница за на д

Романтични тематските обрасци и печати : овие целосна помине обвива налепници се дизајнирани со 24 разли

Совршен Нокти Налепница Set 9 листови налепници се совршен Новогодишни модни додатоци.Ги вклучува сите в

Салон За Квалитет Waterslide Помине Уметност Decals.Лесно да се примени инструкции се вклучени со секој лист.По

Моден Тренд Дизајн, исклучителен зимски шема, нека ви биде полна со млади и шарм.Многу Лесен За Употреба,

Пакет Содржина : 1 buc нокти налепници.Исто така можете да ги користите за декорација на вашиот дом,мобиле

Боја : Како на сликата покажува.Количина : 1 Компјутер.Модел : Кинески Јазол,Фенер,Firecracker,Бог на Богатство.

Пакет Содржина : 6 листови на лак ленти & 1 компјутер месечината форма помине уметност датотеки, секој лис

【Ноќта на вештерките Помине Блеска】24 мрежи ноќта на Вештерките кошмар помине уметност сјајот sequins со р

Секој decal е направен за да цел со највисок квалитет на машини и материјали, токму тука во убава Пацифички

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел

Боја : hanyi315 Предмет тип : Налепница & Decal.Број на модел : xxm721 Материјал : ПЕТ & Хартија.Големина : како слика.

Број на Парчиња : Една Единица.Потекло : CN(Потекло).Големина : 8*10см.Предмет Тип : Налепница & Decal.Материјал :

Сет од 60 Decals ( 20 на секој празник) ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста, Божиќ.Може да се користи на

[Количество] : ќе добиете 4 листови 3d цвет помине уметност налепница (Големина : 4.92" x 2.95") , која дизајн вклу

Тоа може да се користи за декорација на вашите нокти за тоа што се стане шармантна и убава поради своите

НОВА НАДГРАДБА 1×10 ролни помине фолија налепници, поголема големина и повеќе атрактивен дизајн.РАЗНИ М

❄️Снегулки Нокти Налепници : ќе добиете 5 листови снегулки нокти налепници за на доградба на акрилни но

DIY Помине Уметност Вкупно 32 Компјутери Пламен Нокти Налепници, мултиобоени пламен моделот кој одлично

Исклучителна нокти налепници може да се користи лесно да се направи нокти повеќе убави.Функција 1 : наза

[ Не е Лажна, Вистинска Гел ] ohora е нокти лента е сосема нов тип на ноктите кој е направен од вистински гел

Пакет Содржина 20 листови лак ленти за жените + 1pc нокти датотека.секој лист на мерки за прибл...

Scroll