Ново
ALLSOCKET NAND Програмирање BGA Приклучок,[BGA892,0.4 MM Теренот]0.4 mm Теренот Целосна Копчиња Прилагодени IC Штекер BGA Пакет Горат-во Адаптерот

ALLSOCKET NAND Програмирање BGA Приклучок,[BGA892,0.4 MM Теренот]0.4 mm Теренот Целосна Копчиња Прилагодени

Достапност: Залиха
DEN 1096.80

ALLSOCKET-BGA892-C-0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУЧОЦИ, CLAMSHELL СТИЛ, СО ЦЕЛОСНА PIN ОПЦИЈА.ТЕРЕНОТ : 0.4 mm,0.5 mm,0.65 мм,0.8 mm,1.0 mm, КАКО И НЕПРАВИЛНИ ТЕРЕНОТ.МАТЕРИЈАЛИ КОНТАКТИBERYLLIUM БАКАР; ПОЗЛАТАЗЛАТО ОБЛОЖЕНО СО ТЕКОТ НА НИКЕЛ.ПРОИЗВОДИТЕЛОТ ОЛОВО ВРЕМЕ : 3-5 BUINESS ДЕНА(ВЕ МОЛИМЕ КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС ЗА ПОВЕЌЕ ДЕТАЛИ ПРЕД ЦЕЛ).

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Име на производ : IC програмер адаптер; Тип : соп 14 да се Натопи 14 Материјал : пластика, метал; pin број : 14 Нат�

ALLSOCKETBGA275C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

Име на производ : НАТОПИ IC Socke;Теренот : 2.54 mm / 0.1; Ред на Row Distance(Приближно) : 7.62 мм / 0.3" ; Број на Пиновите : 28..

ALLSOCKETBGA440C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

ALLSOCKETBGA381C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

ALLSOCKETBGA858C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

ALLSOCKETBGA818C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

Поддржани Пакет : QFN60, MLF60, WLCSP60 Чашката P / N : IC5500604012G, QFN60(9x9)0.5SCL.Апликацијата IC : 0.5 mm Теренот, IC големината на

ALLSOCKETBGA770C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

ALLSOCKETBGA771C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

Производителот : МелницаМакс.Rohs_Mouser : Ro HS Согласност.Производ : НАТОПИ / SIP штекерите (подножјата).Termination S

ALLSOCKETBGA391C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

Ова е универзален ZIF IC тест приклучок.Голема pin контакт со лост.Тоа е погоден за IC со 28 иглички.Лесно да се

ALLSOCKETBGA857C0.4 mm Теренот, Полн Игли, Clamshell Штекер.КОРИСНИЧКИ УСЛУГИ : ПОНУДА BGA СЕРИЈА ПАКЕТ СОПСТВЕНИ ПРИКЛУ�

Висок Квалитет НАТОПИ IC Отворите за Полнење.Ширина(6pin, , 14pin, 16pin, 18pin, 24pin, 28pin) : Прибл 10мм.Ширина(40pin) : Прибл.

Scroll