Ново
C & Јас Потопување Во Прав Боја Бр 039 Хедер Виолетова Боја Систем

C & Јас Потопување Во Прав Боја Бр 039 Хедер Виолетова Боја Систем

Достапност: Залиха
DEN 275.76

N.W. : 1 мл / 28g; Боја Бр 039 Хедер.Брзо, лесно, и прецизна примена; Гел Ефект; Создава совршена насмевка линии било време, Може да се задржи најмалку 3 недели.Не треба УВ Ламба; Брзо боење.Потопување во Прав МОРА да работат со Посебни Врвот Грб, База на Грбот, и Activator на Потопување во Прав.Ние препорачуваме на нашите C & јас Врвот/ База 2 ВО 1 и Activator.Не користите Нормално Врвот Палто или База на Грб за лак да работиме со нашите Потопување во Прав.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

НАТОПИ во ПРАВ ПОМИНЕ ПОЛНЕЊЕ : Акрилик прав ноктите вклучуваат 8 натопи во прав бои, и 1pcs потопување во п

Нема Потреба да се излечи, овој комплет за нокти не треба УВ / LED светилка за да се излечи, тоа е ефикасна з

N.W : 1 мл / 28g; Боја Бр : 031 Фламинго.Гел Ефект; Брз, лесен, и прецизна примена; Создава совршена насмевка лин

4.Обезбеди фантастичен природен изглед на вашите нокти 3.Натопи помине бои може да се користи на природн

Scroll