Ново
C & Јас Потопување Во Прав Боја Бр 031 Фламинго Жолта Боја Систем

C & Јас Потопување Во Прав Боја Бр 031 Фламинго Жолта Боја Систем

Достапност: Залиха
DEN 275.76

N.W. : 1 мл / 28g; Боја Бр. : 031 Фламинго.Гел Ефект; Брз, лесен, и прецизна примена; Создава совршена насмевка линии било време, Може да се задржи најмалку 3 недели.Не треба УВ Ламба; Брзо боење.Потопување во Прав МОРА да работат со Посебни Врвот Грб, База на Грбот, и Activator на Потопување во Прав.Ние препорачуваме на нашите C & јас Врвот/ База 2 ВО 1 и Activator.Не користите НОРМАЛНО Врвот Палто или База на Грб за лак да работиме со нашите Потопување во Прав.Тоа НЕ МОЖЕ да се работи за да се Акрил Систем како Полимер или Sculpting во Прав.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

НАТОПИ во ПРАВ ПОМИНЕ ПОЛНЕЊЕ : Акрилик прав ноктите вклучуваат 8 натопи во прав бои, и 1pcs потопување во п

4.Обезбеди фантастичен природен изглед на вашите нокти 3.Натопи помине бои може да се користи на природн

Нема Потреба да се излечи, овој комплет за нокти не треба УВ / LED светилка за да се излечи, тоа е ефикасна з

Scroll