Ново
CNNRug навлажнувачи Дома Спалната соба Ароматерапијата Етерично Масло го исклучите 110ml Капацитет на Резервоарот за Вода Вода Недостиг Автоматско Исклучување Пласти?

CNNRug навлажнувачи Дома Спалната соба Ароматерапијата Етерично Масло го исклучите 110ml Капацитет на Резервоарот

Достапност: Залиха
DEN 516.00

Влезна моќност : 8 W, влезна моќност : DC24 V 0.5 A, производ големина : 12*21.3 цм, тежина : 460g. 110ml голем капацитет на резервоарот за вода, смарт чип, ултра-тивка дизајн.Автоматски напојување-исклучување на вода недостаток, анти-сува заштита, нивото на водата предупредување линија.Ароматерапијата humidification, висока фреквенција осцилација, стакло глазура бакар atomized обланда.Користете само 1 k Wh за 4 дена и 24 часа на електрична енергија.Влезна моќност : 8 W, влезна моќност : DC24 V 0.5 A, производ големина : 12*21.3 цм, тежина : 460g.110ml голем капацитет на резервоарот за вода, смарт чип, ултра-тивка дизајн.Автоматски напојување-исклучување на вода недостаток, анти-сува заштита, нивото на водата предупредување линија.Ароматерапијата humidification, висока фреквенција осцилација, стакло глазура бакар atomized обланда.Користете само 1 k Wh за 4 дена и 24 часа на електрична енергија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[Голем капацитет / smart humidification] Ултразвучно овлажнител има паметни, тивко и ефективен изглед.Тоа moisturizes с

Нема топлина или хемикалии кои се користат 24 V ултразвучно atomizer може да обезбеди голем износ на магла...

✅Лесен за употреба : Овој VR слушалки се помали отколку што се мисли, тоа не е само погодна за домашна упо

ПРОМЕНЛИВА БРЗИНА ПРИЛАГОДУВАЊА : Без разлика на влажност ниво што би сакале да се постигне имаме што се

Evaporative humidification за површини до 600 ft2.Здрав воздух humidified да оптимален 4060%.Ладно evaporative humidification без употреба

[Студената магла овлажнител]200 ml вода резервоарот, големина 3.46 x 5.63 инчи, спреј 50 ml / h капацитет, два режим

Се создаде добра атмосфера за вашиот дом, совршени за дневна соба, внатрешни работи, спална соба и во зав

Овлажнител s сладок сон.Мекото LED светло ќе трепка ако тоа е кратко на вода и автоматски исклучи кога ќе в

☛Брз humidification, навлажнувачки, парична казна и молчи, негување на еден ден на замор, стави настрана сите с

ТОПЛО И ЛАДНО МАГЛА ОВЛАЖНИТЕЛ : На Pure Guardian H1510 ултразвучно кул магла овлажнител чувари против сув возду

** Мото G Игра 4та Генерација 3 D Врежана Пеперутка телефон случај,Специјално Дизајнирани за паричник Случ

【Парична казна спреј】спреј во средината на atomization лист, 5µm ултрафини спреј дупки, 740 ултрагуста спреј д

[Голем Капацитет / Smart Humidification] Ултразвучно навлажнувачи се паметни, тивко, и ефикасен во изгледот.Тие мо

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат

Ултра 3.0 е елегантен & атрактивни електронски humidification решенија од ваков вид.Дизајниран да се качи на кап

23 L ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : во Текот 23 L поголем капацитет трае 24 часа работно време на еден врвот се пополни 2100 m

Се создаде добра атмосфера за вашиот дом, совршени за дневна соба, внатрешни работи, спална соба и во зав

√ Голем капацитет 30 L резервоарот за вода : 1 VS 10 обичните; додадете вода во исто време, треба да додадете

Спреј казна, големи спреј за волумен, нем и humidification;.Таму е исто така мал вентилатор, humidifying и дува во исто

【ЗАБЕЛЕШКА】①Do не користете етерични масла,парфеми, дестилирана вода, која ќе предизвика памук брис да

Scroll