Ново
Галакси Забелешка Плус 10 Назад Стакло Замена Покрие Домување Вратата W/Камера Стаклена Леќа и Лента Делови за Samsung Галакси Note10 Плус, Забелешка 10+, N975U 5G Алатки + Вадењ?

Галакси Забелешка Плус 10 Назад Стакло Замена Покрие Домување Вратата W/Камера Стаклена Леќа и Лента Делови

Достапност: Залиха
DEN 405.36

Компатибилен со : Samsung Galaxy Note10+ Забелешка 10 плус, 5 G Сите Модел.Оваа ставка вклучува еден Задниот Поклопец и еден сет отворање алатка .со Камерата Рамка.Заштитни Случај (Како на сликата покажува).Не се вклучени инсталација настава, Не ви Препорачуваме да го инсталирате без никакво искуство.Ние нема да се одговорни за било каква штета поради неправилна работа.Инсталација :Лесно да се инсталира ,ефектот е совршен, само.За производот : Corning горила стакло Супериорен квалитет.Галакси Забелешка Плус 10 Назад Стакло Замена Покрие Домување Вратата W/Камера Стаклена Леќа и Лента Делови за Samsung Галакси Note10 Плус , Забелешка 10+ , 5 G Алатки + Вадење на Пин + Заштитни Случај.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ОЕМ Назад Стакло Собранието Замена за [Samsung Галакси S9 Плус] (Сите Превозници).Стакло Назад Покритие Доаѓа

ОЕМ Камера Стаклена Леќа Замена за i Phone 12 Про Max.Пакетот содржи ОЕМ леќи од стакло *3, ленти *6, алатки *1 (вкл

Dishikun.Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi K30 Про(Црна).Dishikun1 Задниот поклопец замена за Xiaomi Redmi K30 Pro2...

Нови ОЕМ оригинални задни задната камера стакло замена одговара за Samsung Галакси S20 Ултра (Сите Превозниц

[Висок Квалитет] 100% сосема нова фабрика,безбедно и издржливи [Видиме Замена Додатоци] Замени старите и о

LUVSS ОЕМ Назад Стакло Собранието со 2 Лого за [Samsung Галакси Забелешка 9] N9600 N960 F N960 H N960 U N960 FD N960 N (Сите Превоз

100% оригиналниот Iphone 6 S plекран adhisive,добар квалитет и силно лепило налепница.Се користи за да се придржува

✅【ВКЛУЧЕНИ ЧЕКОР ПО ЧЕКОР ИНСТАЛАЦИЈА】✅ Компатибилен со Samsung Забелешка 9 СМN960 Сите Превозници, Големи

【Сосема Нов и 100% Оригинални】ОЕМ Стакло Назад Покритие Назад Батеријата Вратата Замена за i Phone 11 Про 5.8

Батеријата на Задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за OPPO Realme 3(Црна).Батеријата Назад cover1 Зад

Бренд нови и оригинални Sapphire задната камера стаклена леќа замена за i Phone 12 Про Max 6.7 инч.Ова е задниот дел

Батеријата На Задниот Поклопец.Полна Боја NFC Батеријата на Задниот Поклопец за Nokia Lumia 735 (Црна).Батеријат

Висок Квалитет100% Нов совршено се вклопуваат назад задна камера стаклена леќа замена за LG Г7 Thin Q / G710 ULM / G7

Мобилен телефон батеријата на задниот поклопец, што се користи за замена на оштетени или неупотребливи

1,ве Молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде полесно

100% ,Гаранција за Парите Назад,Нов висок квалитет.Замена на Батеријата на Задниот Поклопец Вратата за One P

Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Уживаат 10(Дишење Кристал) 1 Задниот поклопец замена за Huawei Уживаат

✬ ✭ ✮ ✡1.Ве молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде п

Батеријата На Задниот Поклопец.За Huawei Чест 8 Лајт Батеријата На Задниот Поклопец(Црна).Батеријата Назад

Телефон задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец со Странични Копчиња за AsZenfone Телевизија (L2)(Си

Сосема Нов Оригинален Квалитет100% совршено се вклопуваат оригинални резервни задна камера стаклена леќ

Scroll