Ново
за Samsung Галакси Note10 Плус, Забелешка 10+, 5G Задната Корица Стакло Замена Водоотпорен Домување Вратата W/Камера Стаклена Леќа и Лента Делови Алатки + Вадење на Пин + Tools А?

за Samsung Галакси Note10 Плус, Забелешка 10+, 5G Задната Корица Стакло Замена Водоотпорен Домување Вратата

Достапност: Залиха
DEN 405.36

Компатибилен со : Samsung Galaxy Note10+ Забелешка 10 плус, 5 G Сите Модел.Оваа ставка вклучува еден Задниот Поклопец и еден сет отворање алатка .со Камерата Рамка. (Како на сликата покажува).Превозот со .Инсталација :Лесно да се инсталира ,ефектот е совршен, исто како и Оригиналот.За производот : Corning стакло Супериорен квалитет.Галакси Забелешка Плус 10 Назад Стакло Замена Покрие Домување Вратата W/Камера Стаклена Леќа и Лента Делови за Samsung Галакси Note10 Плус , Забелешка 10+ , 5 G Алатки + Вадење на Пин + Заштитни Случај Компатибилен со : Samsung Galaxy Note10+ Забелешка 10 плус, 5 G Сите Модел Оваа ставка вклучува еден Задниот Поклопец и еден сет отворање алатка .со Камерата Рамка. (Како на сликата покажува) За производот : Corning стакло Супериорен квалитет Инсталација :Лесно да се инсталира ,ефектот е совршен.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Dishikun.Батеријата на Задниот Поклопец за Xiaomi Redmi K30 Про(Црна).Dishikun1 Задниот поклопец замена за Xiaomi Redmi K30 Pro2 З

Батеријата на Задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за OPPO Realme 3(Црна).Батеријата Назад cover1...

100% Нов висок квалитет.За Samsung Галакси S20 FE 5 G СМG781 Замените Задниот Задна Камера Стаклена Леќа.Забелешка :

Батеријата на Задниот Поклопец за Huawei Уживаат 10(Дишење Кристал) 1 Задниот поклопец замена за Huawei Уживаат

Нови ОЕМ оригинални задни задната камера стакло замена одговара за Samsung Галакси S20 Ултра (Сите Превозниц

ОЕМ Назад Стакло Собранието Замена за [Samsung Галакси S9 Плус] (Сите Превозници).Стакло Назад Покритие Доаѓа

✅【ВКЛУЧЕНИ ЧЕКОР ПО ЧЕКОР ИНСТАЛАЦИЈА】✅ Компатибилен со Samsung Забелешка 9 СМN960 Сите Превозници, Големи

Сосема нов и висок квалитет на поправка делови за вашиот телефон.Овој дел се користи за да се замени скр�

Телефон задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец за OPPO Reno4 5 G(Црна).Телефонот назад cover1 Задниот п�

Назад на капакот на батеријата за Галакси S9 Плус без камера лен.Замена скршени,испукана,означени заднит

Батеријата на Задниот Поклопец со камерата Леќи на Камерата за Huawei P30 Лајт (48 MP) (Самрак Сино) 1 Задниот по�

Телефон задниот поклопец.Батеријата на Задниот Поклопец со Странични Копчиња за AsZenfone Телевизија (L2)(Си�

Поправка комплет Ова е одлична замена за вашиот скршен, расипан, напукнато или мртви пиксели мобилен те�

Батеријата на Задниот Поклопец за Леново Z5(Сино) 1 Задниот поклопец замена за Леново Z5 2 Замени скршен ил�

✬ ✭ ✮ ✡1.Ве молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде п�

Батеријата На Задниот Поклопец.Батеријата Назад Cover1 Батеријата на Задниот Поклопец со Поклопец на Леќи

Мобилен телефон батеријата на задниот поклопец, што се користи за замена на оштетени или неупотребливи

100% оригиналниот Iphone 6 S plекран adhisive,добар квалитет и силно лепило налепница.Се користи за да се придржува

100% Нов висок квалитет.За Motorola Мото G Перо 2021 Замените Задниот Задна Камера Стаклена Леќа.Забелешка : за П�

1,ве Молиме потврдете го Телефонот назад на капакот на батеријата тип пред да нарачате,да Биде полесно �

Scroll