Ново
TJZY Novely Лустери-Железо Лустерот+Pendant Светлина Стакло Отворено Водоотпорен за Балкон Ходникот Двор Градина 23 38Cm E27, Креативни Декоративни Осветлување

TJZY Novely Лустери-Железо Лустерот+Pendant Светлина Стакло Отворено Водоотпорен за Балкон Ходникот Двор Градина

Достапност: Залиха
DEN 3911.76

★Испрати време : 1-2 дена,проценето време на пристигнување : 12-25 дена,ако имате било какви прашања,pleet контактирајте со нас веднаш,Ние веднаш ќе ви ги реши сите прашања во врска со производот,ви Благодариме!. ★Соодветен простор : Совршен за Балкон / Ходникот / Двор /Градина / Плоштад осветлување. ★Материјал : Железо светилка тело,стакло абажур,полна со индивидуалност. ★Димензии : Дијаметар : 23cm,Висина : 38cm,виси линија : 37cm. ★Функција : Отворено водоотпорен лустерот,Поддршка 1 сијалица со E27 светилка сопственикот. (Не содржат светилки).Име на производ : Pendant Light Lamp тело материјал : iron Lamp сенка материјал : glass The број на светилки : 1 Size : Дијаметар : 23cm,Висина : 38cm,виси линија : 37cm Size : Дијаметар : 23cm,Висина : 38cm,виси линија : 37cm Type на светлината : Блескаво Светилки,LEDPower : 6 W (inclusive) -10 W (inclusive)Напон : 111 V ~ 240 V (вклучени)Зрачење област : 5 O-10 OStyle : Индустриски гроздобер style Quantity : 1 Size за рачно мерење, дозволувајќи им на 1-2cm error Because светлина снимање и прикажување на различни, таму може да биде боја разлики, неизбежни, ова не е голем квалитет problem Delivery време е 15-20 дена, се Враќа низа од 30 дена,Доколку не ја прими стоката во рок од 30 дена, ве молиме контактирајте со нас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Импресивна декорација додава радост и празнична атмосфера на вашиот Кинеската Нова Година тематските �

Производот ќе пристигне во рок од 1020 дена.Враќање во рок од 30 дена.Мултиагол на вредноста, слободата на ч

✔ Извор на светлина : E27*9, факултативна блескаво светилка, Lumiled крушка, итн (без сијалица) ✔ Креативни при

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Силикон.Производ Големина : Должина * ширина е за 3.31*2.24 инчен, грешка е за 0.3

Небото фенери целосно собрани,лесен за употреба.Метална жица е заменет со отпорни на оган string,да се Избе

Материјал : Се Чувствува.Карактеристики : Кинески Стил, Пролетниот Фестивал Оркестарот, Издржливи.Овој �

Погоден за дневната соба / спалната соба / бања / ходникот / балкон / скалите / сала / shop / студио, ит

А СОСЕМА НОВ НАЧИН ДА ГО ПРОСЛАВАТ СÈ!.Летање Сакаат Хартија е нова партија или лична активност —кои САК

Вклучени : 6 Хартија Лебди LotЧај Светлина Свеќи.Плови на Езерото или на Базен.Чај Светлина Гори Време : 3 Ч�

★Испрати време : 12 дена,проценето време на пристигнување : 1225 дена,ако имате било какви прашања,pleet конта

✔ Ова е со висок квалитет двојно сферични лустерот дека изгледа како слушалки ✔ Извор на светлина : LED G9

Амбиентална акцент осветлување дизајниран за надворешна и внатрешна употреба.Направени од водоотпорн�

100% Biodegradable Доаѓаат од природата, и конечно да падне во природата.Направена од отпорен на пожар оризова х

Може да ги користите како совршен пред вратата декорација за домови, канцеларии, хотели, ресторани, про�

Scroll