Ново
Marquee Светлина во Облик на Ѕвезда ПРЕДВОДЕНА од Пластични Знак-Запалени Marquee Ѕвезда Знак Ѕид Décor Батеријата Управувана (Црвено)

Marquee Светлина во Облик на Ѕвезда ПРЕДВОДЕНА од Пластични Знак-Запалени Marquee Ѕвезда Знак Ѕид Décor Батеријата

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Светло До Вашиот Дом со "ЅВЕЗДА" -Ѕвезда во облик на светлина сјае со 11 топло бела LED светла.Големина на совозачот (L x W x D) : 10.63" x 10.08" x 1.89".Интегрирани виси кука дупки за олеснување на екранот на ѕид или само одмор во мантија, полица, маса или салон.Светло До Вашиот Дом со ЅВЕЗДА, Ден и Ноќ - Ѕвезда во облик на светлина сјае со 11 топло бела LED светла.На starbursts даде око-фаќање на сјај и додадете прекрасен амбиент. - Се користи како секојдневниот самостоен дома декор - одлично за соба, mantel, слика прозорецот, двор или како поставени реквизити. - Инспирирачка начин да се одделат вашиот партии, годишнини, специјални настани од другите. - Внимание грабител и нацртајте очи како свири на настанот. - Светне на Вашиот Фестивал со ЅВЕЗДА.За вклучување/исклучување.Потребни 2 "АА" батерии, не се вклучуваат. 2 АА батерии напојува (не се вклучени).Кука дупки за ѕид декорација.Бои ѕвезда за вашиот избор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

ДОБИЕТЕ ПУСТИНАТА АТМОСФЕРА! Ништо поставува расположение за жешките летни ноќи како кактус светлина!.

【180 Степен Ротација】Различни од општата на 90степен ротација, на зајдисонце проекција светилка може да

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

Еко пријателски Материјал : Ова 4 8 инчи елени ноќ светлина е направен на квалитетот на силиконски матер�

【3 D Технологија Месечината Светилка】 : На Сатурн светилка е направен од страна на напредно 3 D технологи

【Симпатична Мултифункционален Ноќ Светлина】 : единствена флексибилни tripod е направен од bendable метал и с�

АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од Вас за Да се Префрлате

LED plugin ноќ светлина / блиц светлина со внатрешна батерија.LED Ноќ Светлина со висока технологија и батери

[Број Светла]—Можете слободно да се комбинираат текст, и marquee букви може да бидат обесени на ѕидот за да �

ЗАБАВА LED КАРАКТЕР НОЌ СВЕТЛИНА : Од Одмаздници и Одвратното Мене Потчинети, да се Замрзнат 2 и Дизни Прин

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Висок транспарентен акрилик лист, повеќе полесни од стакло.Неговата креативна форма помага при ублажув

【ЕДИНСТВЕНА 3 D НОЌТА СВЕТЛИНА】Нашите LED 3d илузија ноќ светлина не е направен од кревка стакло, но ги кор

????Романтични визуелно искуство : Дали сакате вашиот живот повеќе смешни и романтични?Виножито зајдисон

✔[Automatic Светлина Switch] : Овој производ е светлочувствителен сензор што точно може да се идентификуваат на

【3d Ноќта светла подарок】Ноќ светлата gift Provides над 50.000 часа на светлина.Вклучува енергетски ефикасни LED �

Големина : Dxšxv / 4.95x2.95x1.14 Инчи, Вклучува 2 Парчиња Лед Ноќ Светла.Автоматскиот Сензор Мрак За Да Се Зора Но�

АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од Вас за Да се Префрлате

Големина : L x H / 3.16 x 3.16 инчи,мека светлина не груби за вашите очи;Совршен за добивање на до во текот на ноќ�

Multicolor Светлина : Притиснете на копчето за да се префрлате меѓу топло бела светлина режим, 7боја светлото

【ЕДИНСТВЕНА 3 D НОЌТА СВЕТЛИНА】Нашите LED 3d илузија ноќ светлина не е направен од кревка стакло, но ги кор

✔[Automatic Светлина Switch] : Овој производ е светлочувствителен сензор што точно може да се идентификуваат на

【Мека Светлина повеќе од 60 часа во dimmest Начини : Ноќен Режим(Стандардно) / Секогаш На Работа Упатствата...

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

НАПОН : AC 110 V220 V / 50 HZ;Тековните : AC0.02 A;Моќност : 0.5 W АВТОМАТСКО ОСВЕТЛУВАЊЕ : Автоматски се пали само кога а�

Функцијата на владата : во човечкото тело инфраред индукција, светлина перцепција.Работно време : Конти�

АВТОМАТСКИ СЕНЗОР NIGHTLIGHT : Многу Паметен, Тоа се пали Кога Ви е Потребна, Не Бара од Вас за Да се Префрлате

【Еднорог играчка и светилка】 чиста бела еднорог е форма е многу реална, а особено на две ширевте крилја

Ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе

100% Сосема нов и висок квалитет.Автосензори ПРЕДВОДЕНА заклучување на вратата светлина употреба на чове

Scroll