Ново
Нога Пилинг Маска - 3 Пара - Exfoliating Пилинг Callus Смена, Поправки Разбиена Потпетици & Мртвите, Сува Кожа, Се Направи Вашите Нозе Бебе Мека На Допир

Нога Пилинг Маска - 3 Пара - Exfoliating Пилинг Callus Смена, Поправки Разбиена Потпетици & Мртвите, Сува Кожа,

Достапност: Залиха
DEN 311.76

????【Посигурен нежен пилинг】Овој нога маска лушпи вашиот цврсти подножјето кожата непречено и безбедно.Природно извлечена храна-одделение млечна киселина нежно ја храни нозе кожата, ги отстранува мртвите кожата & calluses, и поправки разбиена потпетици. ????【Интензивна Хидратација】 Преку држи четири пати на хијалуронска киселина суштината како и природни растителни екстракти кои се на кожата-пријателски, тоа нога маска за да може ефективно да се намали сувост и грубост на нозете, придавам влогови и smoothen на кожата. ????【Научни Формула】 Лушпи исклучување на мртвата кожа без пролевање на нова кожа.Нежно и ефикасно ги отстранува старата и мртвите keratin, додека задржување на нормален keratin бариера. ????【Пакување од 3 Нога Пилинг Маска - Супер лесен за употреба】Вклучувајќи три пара на нога пилинг маска во секој пакет, нашата Нога Пилинг Маска има едноставна три-чекор процес, вклучувајќи го отворите, облека, и се измијат.Ова нога пилинг е омилен убавина и здравје рутина за сите со возраст calluses и мртвата кожа. ????【Погоден за сите типови на кожа】 Нашите длабоко хидратантен и негување на нога пилинг маска е соодветно за сите типови на кожа, особено за сува кожа.Безбедно да се користи од страна на сите родова, нога пилинг маска се вклопува до 12 НАС/CA и 46 Европски димензии. 1. Не користите оваа маска ако имате отворени рани, црвенило, егзема, чиреви на кожата или абнормалности. 2. Брзината на пилинг зависи од дебелината на мртвите кутикулите на нозете. 3. Не користете повеќе од еднаш месечно. 4. Да се чува вон дофат на деца. 5. Ве молиме чувајте го на ладно место.Млечна Киселина : Нежно и ефикасно.Ублажување на слој corneum, подобрување на груба кожа.4× Хијалуронска Киселина : Магично решение за сува, груба, calloused нозе.Млеко Екстракт : Заличи на бојата на кожата, го негуваат вашата кожа.Природни Растителни Екстракт : подножјето маска содржи голем број на Природни Растителни Екстракт, вклучувајќи Rosa Rugosa Екстракт од Цвет, Aloe Barbadensis Лист Сок во Прав, Melaleuca Alternifolia (чајно дрво) Екстракт, итн.Поправка груба пета, длабоко влогови вашите нозе.Answer : ___________________________ Note : . 1. Не користите оваа маска ако имате отворени рани, црвенило, егзема, чиреви на кожата или абнормалности.2. Брзината на пилинг зависи од дебелината на мртвите кутикулите на нозете.3. Не користете повеќе од еднаш month4. Да се чува вон дофат на деца.5. Ве молиме чувајте го на ладно место.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Поправка Крем Формула : ги Содржи , на пулпа од банана, маслиново масло и други состојки, им помага да нав

[Значаен ефект] : Омекне тешко кожата, нога calluses и испукани кожата и ефикасно да навлезат во тврдоглав callu

【Чудо Нога Пилинг Маски, Кои ги Отстраните Мртвите Кожата】 Нашата нога пилинг маска е исклучително ефи

2 пара нога маски, кои ги отстраните мртвите кожата; работи како магија и да ви добива резултати во толку

【Природен и Здрав】 Нашата страна ракавици се изработени од високо квалитетни и безбедни состојки.Прир

【Најдобар Нога Нега Третман】 : Нашата нога маска за да може ефективно да се подобри сува,груба,крек под

Зајакнување и поправка на вашиот оштетени ноктите, омекне кутикулите, да ги отстраните мртвите кожата и

Погоден за носене SOCK ТИП НОГА МАСКА : Нашата нога маска дизајниран да заврши твоите нозе како чорапи, кој

Димензии (во инчи) : 6.3 L x 4.0 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

Нога Нега.Пилинг Маска.Корејски Убавина.Мека Нога.Верзија до 2.0 Отстрани Calluses во Две Недели.Сончогледов

【Им даде на Вашите Нозе Совршена Нега】 Враќање на сува, груба и callused нозе со нашите негување, exfoliating и п

Нашата Рака / Нога Маска ќе биде неверојатно ефикасна и ги задоволува за лекување на мртвата кожа, calluses,

【Се Грижи за Твоите Нозе】На exfoliating маска ви помага да се отстрани дебел слој corneum на нозете, оставајќи ј

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер 【ЗА ПРЕВОЗОТ】Стандард

Димензии (во инчи) : 6.7 L x 4.3 W се ЗАШТИТИ СО УТЕХА – Лесни, дише и еластичен материјал.Направени со 2 слоја н

Ултра моќен формула : Нашата exfoliating нога маска е комбинација на висококвалитетни, здрави состојки што е

❀❀Погоден за носене SOCK ТИП НОГА МАСКА : Нашата нога маска дизајниран да заврши твоите нозе како чорапи,

1 Направени на ЈП за трајни употреба 2 Погоден за раце и нозе на било која големина : големината на ракави

Поправка крем формула : ги содржи , на пулпа од банана, маслиново масло и други состојки, им помага да нав

❤Исполнет со билки за свеж мирис кој буди сетилата.Опуштено и се остава 30 – 60 минути, додека вашите стап

ПРИРОДНА СОСТОЈКА Нашата нога закрпи се направи од страна на хербални екстракција, нежни и не се иритир

Природни екстракти може да ги поправи и длабоко влогови оштетена кожа и зајакнување на кожата бариера.Б

Scroll