Ново
Градина На Уметност Дрвена Топка Massager Рака Зафат Тело Ролери, Пешачење & Тело Акупресурата Ролери Massager, Болка D Облик Се Справи Со Massager

Градина На Уметност Дрвена Топка Massager Рака Зафат Тело Ролери, Пешачење & Тело Акупресурата Ролери Massager,

Достапност: Залиха
DEN 170.88

Производ во Боја - Кафеава боја ; Најдобро за исцелување на сите болка , massager може да бидат инстант алатка за олеснување на вашата болка.Наместо да се појавуваат на таблетки, обидете овој природен метод за релаксација и искуство бран на удобност во вашиот живот.Производ Материјал - Дрвен Материјал со голема завршувањето ; Храна-безбедно, издржлив, лесен-за-чистење, без остаток вкус, ниска одржување и Еко-Пријателски.замор, свежина & вкупно здравствена Тоа ја зголемува циркулацијата на крвта и го поттикнува исцелување.За Нега На Инструкции -Чисти Со Сува Крпа.Изработени се од многу висок квалитет на дрво.Овој производ е главно се користи за целосна масажа на телото и помага во одржување на крвниот притисок.Акупресурата е алтернативна медицина техника добиени од акупунктура.Во акупресурата физички притисок се применува со акупунктура поени со овој производ.Овој производ помош за зајакнување на протокот на крв или отстранување на блокади во меридијани.Тоа помага во отстранување на стрес и да се чувствувате релаксираат.Димензии (Инчи) : Висина-6" X Должина-3" Width-0.75.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

MUTIPLE РЕЖИМИ & ПРИТИСОК ПОСТАВКА : Вклучуваат месење возен стружење на воздухот компресија греење режим и

МАСАЖА ЗА ЗАМОР ПОМОШ : Ова нога massager, опремени со ротација топката тркалање стап, топлина функција, разл

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

❤【Разноврсна】 : Тоа може да помогне за подобрување на вашето здравје и ослободување на заморот.Главна

1 Вграденво тркалање топки испорача длабока масажа на стапалата 2 Помош за олеснување напнатоста и замо

Професионални нога масажа машина.Со ергономски дизајн, RENPHO нога massager обезбедува сеопфатна и удобно ног

1.Еднокопче за Активирање : Само треба да притиснете на копчето за да го активирате сите функцијата на ст

Дизајн : изглед на домот, избор на дрво боја, фати класичен двострано дизајн, едноставен и мазна.Функција

[ЕВА]Внимателно sel Ected здрава ЕВА материјал со трајност, удобност, квалитет и висока еластичност.Лесни, в

【Брзо Греење】Со номинална моќност 500 W, на моторните нога бања може да се загрее брзо да се температурат

✔️ ВОЗДУХОТ КОМПРЕСИЈА НОГА МАСАЖА ногата massager дава воздух масажа за вашиот нозе и телиња, помагајќи д

Сеопфатна едноставна и стресслободен складирање со бесплатно складирање торба.Лесен и лесно да ги носи

Само купи 1 да уживаат целосна нога масажа : производот е 24 воздушни перници, кои се распределени во нога,

Нема Машина вклучени.Еден пар на Нозе Полнила Само [ВОЗДУХОТ СЕ РЕЛАКСИРААТ МАШИНА БАРА].Ногата Extender е с

ПРИДОБИВКИ : На Kanjo Акупресурата Нога Болка Ролери нуди разноврсна athome или onthego решение за пета, лак & plantar

Може да се користи дома, во вашата канцеларија биро или во хотелска соба, по долго ден посети.Се тркалаат

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ НОГА MASSAGER СО ПОВЕЌЕ ПРИЛАГОДУВАЊА : Уживајте повеќе претходно масажа режими, топлина

【Зголеми Наплата По Вежбање】Оваа машина прифаќа циркулација на воздухот компресија техника за да ги д

3во1 Назад & Нога Massager Snailax нога massager машина може да се користи како назад massager или масажа седиште перница

ПАРЕА FOOT SPA Истурете чаша вода(за 300ml) во резервоарот за вода, нога пареа massager ви обезбедува со освежувањ

????【Напредни Triple Медицинска Технологија】подножјето stimulator користи клинички докажано тројно медицинск

【НАМАЛАТ ЗАМОРОТ & ПОДОБРИ ЗДРАВЈЕТО】Стои на мека површина нуди динамична база со која се бара на ваши

ПРИДОБИВКИ.На Kanjo Акупресурата Нога Болка Мат е разноврсна дома решение за општа нога болка, пета и лак н

Scroll