Ново
Анти Замор Стои Мат со DAILYLIFE, Удобност Стои Биро Мат, Ергономски Застане Мат со Акупресура Масажа Точки, услужни и Трајни Кат Мат за Канцеларија, Работно место, Дома (

Анти Замор Стои Мат со DAILYLIFE, Удобност Стои Биро Мат, Ергономски Застане Мат со Акупресура Масажа Точки,

Достапност: Залиха
DEN 2167.20

【НАМАЛАТ ЗАМОРОТ & ПОДОБРИ ЗДРАВЈЕТО】Стои на мека површина нуди динамична база со која се бара на вашите мускули да се промени нивната активност постојано и постојано го спречува носивост на одредени делови на вашиот анатомија.Ова стои мат ефикасно ја ублажува до 42% притисокот на колената, нозете и деликатна зглобовите на нозете.Што повеќе, што може да се водат вашиот ахилова тетива и телиња, со помош на поставените страна железнички, обезбедување на ефикасно олеснување на болки во мускулите, замор и болка. 【УЖИВААТ НОГА МАСАЖА & СЕ ИНСПИРИРАНИ】На лак кој се протега на топката помага во олеснување на тензија во вашиот пета и нога сводови.Покрај тоа, комбинирање со акупресура масажа точки дизајн усвоен, може да имате поедноставен нога масажа со користење на 3 D карактеристики на мат, за да се подобри вашата циркулација, расположение и енергија истовремено намалување чувства на анксиозност и депресија. 【ПЕРНИЦА ВАШИОТ INCAUTION】Во некои прилики, објекти на вашето биро може да се откажат случајно во работно место, комфорт мат би перница вашиот паѓаат предмети со апсолутна мекост. 【ТРАЈНИ & ЕКО-ПРИЈАТЕЛСКИ】Оваа анти замор мат се состои од премиум полиуретан пена со неизмерно продолжува животниот век на батеријата.Сите материјали кои се користат се трајни, не-токсични, BPA & phthalate-free, што перница мат одржлив и без мирис. 【ВОДООТПОРЕН & ЛЕСНО ДА се ЧИСТИ】Од мат е екстериерот е изградена на дамка-отпорни и водоотпорен површина, бришење со влажна килим или влажна брише ќе се направи за чистење работа.Оваа ергономски дизајниран мат вклучува некои умен иновации како што се масажа поени.Само стои со чевли или да се земе чевлите надвор и лекување на себе си на масажа на стапалата на нозете секогаш кога ви треба пауза од работа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[ЕВА]Внимателно sel Ected здрава ЕВА материјал со трајност, удобност, квалитет и висока еластичност.Лесни, в

ПРИДОБИВКИ : На Kanjo Акупресурата Нога Болка Ролери нуди разноврсна athome или onthego решение за пета, лак & plantar

ПАРЕА FOOT SPA Истурете чаша вода(за 300ml) во резервоарот за вода, нога пареа massager ви обезбедува со освежувањ

Професионални нога масажа машина.Со ергономски дизајн, RENPHO нога massager обезбедува сеопфатна и удобно ног

Само купи 1 да уживаат целосна нога масажа : производот е 24 воздушни перници, кои се распределени во нога,

????【Напредни Triple Медицинска Технологија】подножјето stimulator користи клинички докажано тројно медицинск

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

1.Еднокопче за Активирање : Само треба да притиснете на копчето за да го активирате сите функцијата на ст

Може да се користи дома, во вашата канцеларија биро или во хотелска соба, по долго ден посети.Се тркалаат

【Зголеми Наплата По Вежбање】Оваа машина прифаќа циркулација на воздухот компресија техника за да ги д

Нема Машина вклучени.Еден пар на Нозе Полнила Само [ВОЗДУХОТ СЕ РЕЛАКСИРААТ МАШИНА БАРА].Ногата Extender е с

MUTIPLE РЕЖИМИ & ПРИТИСОК ПОСТАВКА : Вклучуваат месење возен стружење на воздухот компресија греење режим и

Дизајн : изглед на домот, избор на дрво боја, фати класичен двострано дизајн, едноставен и мазна.Функција

【Брзо Греење】Со номинална моќност 500 W, на моторните нога бања може да се загрее брзо да се температурат

3во1 Назад & Нога Massager Snailax нога massager машина може да се користи како назад massager или масажа седиште перница

ПРИДОБИВКИ.На Kanjo Акупресурата Нога Болка Мат е разноврсна дома решение за општа нога болка, пета и лак н

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ НОГА MASSAGER СО ПОВЕЌЕ ПРИЛАГОДУВАЊА : Уживајте повеќе претходно масажа режими, топлина

❤【Разноврсна】 : Тоа може да помогне за подобрување на вашето здравје и ослободување на заморот.Главна

Сеопфатна едноставна и стресслободен складирање со бесплатно складирање торба.Лесен и лесно да ги носи

1 Вграденво тркалање топки испорача длабока масажа на стапалата 2 Помош за олеснување напнатоста и замо

✔️ ВОЗДУХОТ КОМПРЕСИЈА НОГА МАСАЖА ногата massager дава воздух масажа за вашиот нозе и телиња, помагајќи д

Scroll