Ново
MTPLUM Масажа Влечки Мулти-Акупресурата Нога Massager Acupoint Масажа Топката Чевли Рефлексологија Сандали на Нозете Болка за Мажите и Жените Затворен

MTPLUM Масажа Влечки Мулти-Акупресурата Нога Massager Acupoint Масажа Топката Чевли Рефлексологија Сандали

Достапност: Залиха
DEN 671.76

❤【Разноврсна】 : Тоа може да помогне за подобрување на вашето здравје и ослободување на заморот.Главната функција е да се промовира циркулацијата на крвта, го регулира внатрешниот функции на телото (како на пример желудникот, слезината, срцето, ушите, очите, итн.), јасно премин, и да се направи дишењето се изедначи. ❤【 Големина Референца】 : (Големина - Нозе Должина) 38/39 - 26.5 cm 10.4"; 40/41 - 27.5 cm 10.8 " ; 42/43 - 28.5 cm 11.2 "; 44/45 - 39.5 cm само 11,6 ". ❤【Соодветен дизајн】 : Ергономски дизајн, горниот дел е дизајниран според акупунктура поени на човечки нога, со магнетни лежишта, удобно фиксна јин и јанг knob или ротари knob како точка притискање точка, ефикасно да се стимулира клучните точки на нозете, ублажување на заморот и се опуштите целото тело.Секоја точка одговара на акупунктурата поени, што е повеќе погоден за вашето тело, и масажа ефект е подобро. ❤【Широк спектар на апликации】 : Погоден за масажа љубовници, стари лица и други лица кои имаат потреба.Погоден за останување до доцна / прекувремена работа, лош сон квалитет, sedentary луѓе, болки во мускулите, слаб имунитет, дебелите луѓе .Производот може да помогне да се промовира циркулацијата на крвта и подобрување на физичката кондиција. ❤【Забелешка】 : Ова е професионална еластична нога масажа чевли кои може да се чувствуваат несоодветни или дури и болни во првата,но, тоа е normoal ситуација.Бидејќи масажа јазол е да се стимулира акупунктура поени на единствена на нога, тоа може да ја играат улогата на опуштање на мускулите и подобрување на циркулацијата на крвта и ослободување на заморот.Опис ★врвот на чевли е дизајниран со тока и може да се прилагоди и за мажите и жените. ★Тие можат ефикасно да се ублажи болката, стресот и заморот предизвикан од нервната напнатост, особено кај пациенти со plantar fasciitis.Тие, исто така, промовира подобра циркулацијата на крвта за да се подобри целокупното здравје.Answer : ___________________________ Note : ❣не користите кога капење. ❣Ќе има чувство на болка кога ќе почнете да го користите. ❣Тоа не е препорачливо да се оди или да ја користите за долго време.Таа има подобар ефект со кратко време на користење на секојдневието.Карактеристики : Материјал : Горниот материјал : вештачки СТП ,единствениот материјал : ЕВА Тежина : 450g Ако имате било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас и да ни испратите порака Ние ќе ве контактираме во рок од 24 деловни часа и да се обезбеди задоволително решение.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

【Зголеми Наплата По Вежбање】Оваа машина прифаќа циркулација на воздухот компресија техника за да ги д

МАСАЖА ЗА ЗАМОР ПОМОШ : Ова нога massager, опремени со ротација топката тркалање стап, топлина функција, разл

Само купи 1 да уживаат целосна нога масажа : производот е 24 воздушни перници, кои се распределени во нога,

1 Вграденво тркалање топки испорача длабока масажа на стапалата 2 Помош за олеснување напнатоста и замо�

【Брзо Греење】Со номинална моќност 500 W, на моторните нога бања може да се загрее брзо да се температурат

ПАРЕА FOOT SPA Истурете чаша вода(за 300ml) во резервоарот за вода, нога пареа massager ви обезбедува со освежувањ�

Нема Машина вклучени.Еден пар на Нозе Полнила Само [ВОЗДУХОТ СЕ РЕЛАКСИРААТ МАШИНА БАРА].Ногата Extender е с�

Сеопфатна едноставна и стресслободен складирање со бесплатно складирање торба.Лесен и лесно да ги носи

1.Еднокопче за Активирање : Само треба да притиснете на копчето за да го активирате сите функцијата на ст

Професионални нога масажа машина.Со ергономски дизајн, RENPHO нога massager обезбедува сеопфатна и удобно ног�

✔️ ВОЗДУХОТ КОМПРЕСИЈА НОГА МАСАЖА ногата massager дава воздух масажа за вашиот нозе и телиња, помагајќи д

3во1 Назад & Нога Massager Snailax нога massager машина може да се користи како назад massager или масажа седиште перница

[ЕВА]Внимателно sel Ected здрава ЕВА материјал со трајност, удобност, квалитет и висока еластичност.Лесни, в�

Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме еподарок карта за куповната цена на вашиот опфатен

Дизајн : изглед на домот, избор на дрво боја, фати класичен двострано дизајн, едноставен и мазна.Функција

ПРИДОБИВКИ.На Kanjo Акупресурата Нога Болка Мат е разноврсна дома решение за општа нога болка, пета и лак н

????【Напредни Triple Медицинска Технологија】подножјето stimulator користи клинички докажано тројно медицинск�

МУЛТИФУНКЦИОНАЛНИ НОГА MASSAGER СО ПОВЕЌЕ ПРИЛАГОДУВАЊА : Уживајте повеќе претходно масажа режими, топлина

ПРИДОБИВКИ : На Kanjo Акупресурата Нога Болка Ролери нуди разноврсна athome или onthego решение за пета, лак & plantar

Може да се користи дома, во вашата канцеларија биро или во хотелска соба, по долго ден посети.Се тркалаат

MUTIPLE РЕЖИМИ & ПРИТИСОК ПОСТАВКА : Вклучуваат месење возен стружење на воздухот компресија греење режим и

Scroll