Ново
XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Метарски Базен за Возрасни,Нога Када за Впива Нозе,Нога Бања Спа Кадата,Нога Впие Кофа,Дрво Кофа за Педикир

XXF-Продавница Дрво Нога Када Када, Базен Метарски Базен за Возрасни,Нога Када за Впива Нозе,Нога Бања Спа

Достапност: Залиха
DEN 6103.92

Nvironmental Материјали:направен од дабово материјал,со природни вуди арома.Дрво може да се задржи топла вода за долго време и да заштедите вода.Нога бања може да се отфрли ладно влага,промовирање на метаболизмот,убавина,олеснување на замор и подобрување на спиење.Високо квалитетен челик барел обрачот,издржлив и не hooping,нема рѓа.Лесна спојување технологија,инкрустирани барел дното,нема вода истекување.Зошто треба да нога бања користат дрвени барел?Редовната употреба на дрвени буриња за да се впие нозе може да се ублажат различни физички симптоми од чемпрес дрво може да се користи како традиционална Кинеска медицина.Најголемата предност на користење на дрвени буриња е безбедноста.Од електричното греење нога бања барел со роман функции може да се појави истекување феномен по долго за користење,што ќе претставува потенцијална закана за нашата health.By наспроти тоа,дури и ако дрвени барел користи за многу години нема да се соочи со таков проблем,тоа ќе исто така, останува стабилна и безбедна засекогаш.Добредојдовте на нашиот магазин,сите високо-квалитетни производи и ниски цени за да се исполнат вашите барања!Кога ќе го користите,верувам дека ќе љубов нашата нога впие бања,Тоа ќе ви помогне да се намали заморот,крајот на вашиот ден,и во голема мера ќе им помогне на вашиот сон.Опис : -Трајни и цврсто дрво со природна арома на дрво-Длабоко дизајн,длабока вода може да се впие целата нога-Совршена алатка за нозете замор олеснување и опуштање.-Материјал : Wood Package Вклучува : 1 Парче дрво нога basin Note : ве Молиме овозможи 1-2cm(0.4-0.8 инчен)големина на разликата се должи на мерење.Ви благодариме!Поради разликата помеѓу различни монитори,сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ви благодариме!Бидејќи транспорт процес ќе биде Краток вода,по приемот на производот,потребно е да додадете вода и оставете го тоа за околу 5 дена.Вашето задоволство е наш врвен приоритет.Нашите производи се целосно тестирани пред испорака и квалитетот е загарантирана,може да се купи со доверба.Ако имате било какви прашања,ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, така што ние може да ви овозможи со најдобра услуга.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

✅ ПРОФЕСИОНАЛНИ САЛОН & SPA ТРЕТМАН ДОМА Не трошете големи пари за скапи бањата.Однесувајте се кон себе с

【ЕДНОСТАВНА ОПЕРАЦИЈА МЕТОД】Нашите Detox Ion Очисти Машина Е Многу Лесен За Употреба Со Preprogrammed Поставкат�

☞ Еколошки материјал : висок квалитет мирисна ела, јасно дрво жито, цврсти и издржливи, и опремен со висо

Складирање не заземаат простор, лесен и удобен, погоден за домашна употреба.Голем капацитет дизајн го п�

Тој има голем капацитет и е доволно голем за да ги држат нозете на децата и возрасните.На расклопна кофа

30 минути preprogrammed амбиент, вие само треба да го притиснете за вклучување / исклучување копче на control panel...

Силика Гел.Обновливи : Ова refillable силикони сјај коцка за повеќекратна употреба и се развива со долготрај�

【Надгради Екран на Допир Панел】Едно копче за да го отворите нога спа и изберете различни функции на гр�

Shiatsu Масажа 4 флексибилни масажа топки и мазна pumice камен ќе се ублажат напнатоста во мускулите како вист

☞ Животната средина и здравјето материјал : високо квалитетна cedar дрво, јасно дрво жито, силни и издржли

ИЗДРЖЛИВИ : Користење на високо квалитетни и безбедни ЕВА материјал, отпорни на топлина температура до 8

★ Висока материјали : внимателно избрани дрво, измазнети преку 360° да се направи површината помазна, по�

[ STURED И ИЗДРЖЛИВИ] : направена е од cedar дрвен материјал,незагадувачките,неradiative, тешко изолација, и е засил

▲ [Изолација дизајн] : Го поклопецот дизајн ја зголемува топлинска изолација на дрвена нога слив...

Производ description Wooden Нога Када Педикир Слив Дома Кофа Нога Бања Барел Масажа Продавница Кофа Нога Дом на �

ABS.Замена на зглоб бенд за Ion Нога Detox Spa Машина.Функцијата на зглобовите на бендот е да се формира циркули

[РАСКЛОПНА КОФА] : Тоа не е само една универзална нога спа када за возрасни и за деца, но исто така може да

Нога бања може да биде целосно мокра,промовирање на метаболизмот,убавина,олеснување на замор,подобрува

▲【МУЛТИФУНКЦИЈА РАСКЛОПНА КОФА】 : капацитет е 25 L, со Дијаметар од 13.8 инчен, Висина 10.6 инч.Тоа не е само �

Преносни Нога Када Ова нога бања кофа е лесен.Може да биде укината, кој е компактен и лесно да се стави в�

Релаксирачки нозете и глуждовите со овој нога спа кофа 【Функција】 нога бања нога бања може да биде цел�

Совршена алатка за да се задржи на камења за долг и релаксирачка масажа.Лесен и пренослив дизајн да го к�

????【Мултифункционален Нога Спа Бања Massager : 】Кој сите во еден дизајн, оваа премија нога спа бања massager доа�

Scroll