Ново
Ноктот Clipper, од не ' Рѓосувачки Челик Анти Поздравниот Ноктот Clipper за Статистика за Патување за Дома

Ноктот Clipper, од не ' Рѓосувачки Челик Анти Поздравниот Ноктот Clipper за Статистика за Патување за Дома

Достапност: Залиха
DEN 292.56

Nonslip Лост : Ова помине clipper има ергономски и nonslip лост, што е многу полесно да се одржи, заштеда на твојата сила и време.Не ' рѓосувачки Челик : Ова помине clipper е направен од премија од нерѓосувачки челик материјал, кој обезбедува висока цврстина и трајност.Анти Сензација : Ова помине clipper поседува помине чип за чување на резервоар и анти поздравниот дизајн, обезбедување на чиста и подобро искористување искуство.Силна Сечилото : Ова помине clipper усвојува силна сечилото, која може да се сече ноктите повеќе лесно, непречено и совршено отколку обичните clippers.Отпорен на корозија : Ова не 'рѓосувачки челик помине clipper карактеристики оксидација и отпорност на корозија и не е лесно да' рѓа.Функција : 1. Не ' рѓосувачки Челик : Ова помине clipper е направен од премија од нерѓосувачки челик материјал, кој обезбедува висока цврстина и трајност.2. Силна Сечилото : Ова помине clipper усвојува силна сечилото, која може да се сече ноктите повеќе лесно, непречено и совршено отколку обичните clippers.3. Анти Сензација : Ова помине clipper поседува помине чип за чување на резервоар и анти поздравниот дизајн, обезбедување на чиста и подобро искористување искуство.4. Nonslip Лост : Ова помине clipper има ергономски и nonslip лост, што е многу полесно да се одржи, заштеда на твојата сила и време.5. Отпорен на корозија : Ова не 'рѓосувачки челик помине clipper карактеристики оксидација и отпорност на корозија и не е лесно да' рѓа.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Clipper Material : Нерѓосувачки Steel Specifications : Мали и Мат Пакет Листа : 1 x Nail Clipper.

Декларираните карактеристики

Item Type:
Nail Clipper
Material:
Stainless Steel
Specifications:
Small and Matte
Package List:
1 xNail Clipper :

Поврзани производи

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

УЛТРА ОСТРИ НОЖЕВИ : Нашите нокти clipper собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, што зн�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Cuticle nippers усвојува хуманизирано одговара дизајни, одговара на рацете, лесно да се одржи и да работат.Чели

Фаноблик : вообичаена во Shuijian, може да се поправи во квадратни, или квадратен облик.Карактеристики на пр�

Ноктите clippers сет.Карактеристики : Крива Работ, Висока Цврстина, Отпорен На Корозија 100% Сосема Нов Висока

Ноктите машина во собата може да ги намали сите нокти, чисто, да ги задржи вашите нокти и ноктите чиста и

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

Ноктите clippers, супер остар ноктите clippers и пети clippers, стилски и убави, една голема и една мала се лесни за у�

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Лесно да се чисти и не е лесно да ' рѓа.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се но

100% сосема нов highend quality и многу издржливи.Ви помага да се намали и да се изедначи на рабовите или површина

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Ноктите тример е многу лесен и пренослив.ергономски дизајн, убав подарок за некоја личност.погодна за д�

Scroll