Ново
3 ЕЕЗ Помине Clippers Set-не ' Рѓосувачки Челик Ноктите Машина со Catcher Функција,Нокти&Ноктот Clippers за Мажи и Жени, Деца и Постари лица (црна)

3 ЕЕЗ Помине Clippers Set-не ' Рѓосувачки Челик Ноктите Машина со Catcher Функција,Нокти&Ноктот Clippers за

Достапност: Залиха
DEN 311.76

УЛТРА ОСТРИ НОЖЕВИ : Нашите нокти clipper собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, што значи дека тие се многу цврсти и издржливи.Покрај тоа, калено нерѓосувачки челик работ го прави нашето помине clippers има исклучително рѓа превенција.BIONICS ДИЗАЈН : Нашите нокти clipper со ергономски дизајн кој на рачки, исто така, доаѓаат со специјално дизајнирани ритам кои го спречуваат clipper од лизгање од вашите раце, како и обезбедување на подобри потпора која, исто така, го прави одлична за постарите.И нашите нокти clippers имаат вградено во цвет-како нокти датотека што може да се направи вашите нокти мазна и добар изглед.НЕ ЗАПЛИСНЕ ПОМИНЕ CLIPPER : Нема поздравниот дизајн им овозможува на ноктите машина за чување на ноктите остатоци од турка не се лизга жлебот на зад себе.Не грижете се за нокти јавните насекаде, со што повеќе чисти сечење искуство.РАБОТ ДИСЛОКАЦИЈА ТЕХНОЛОГИЈА : Нашите нокти clippers, исто така, процесите на ножеви преку работ дислокација технологија која го прави ножеви има одлична леснотија на користење и остри рабови.На ноктот clippers се остри доволно за да се намали подебели или trickier ноктите и се остава мазна, чиста намали во секое време, што значи со остри и прецизни нож, сечење на работ ќе не солза или подели ноктите.СОВРШЕН НОКТИ CLIPPER СЕТ : Нашите нокти clippers со catcher сет содржи ноктот clippers, ноктот clippers, нокти датотека и метал случај.Со Користење На Чекори : 1. Запомнете да им помогнам на catcher пред да го користите.Тоа може да ви помогне чување на ноктите. 2. Потоа можете да уживаат да ги користат нашите нокти clippers да го прави вашиот ноктите имаат добар изглед. 3. По сечење, можете да слајд надолу на catcher и го стави на ноктите надвор. 4. Не поздравниот и обезбедување на уредно искуство. (Впие вашите нокти или туш пред клипинг да омекне ноктите на телото и на рабовите.Се исушат рацете и ноктите темелно пред клипинг.Клипот преку работ на ноктите, додека избегнување на fleshy делови на прсти или прстите.Повлечете го пластична база, и се прелива помине фрагменти во корпата за ѓубре По средување.disinfect страна се вливаат триење на алкохол во мал сад и место clipper во решение.Отстрани clipper и избрише сува.) Внимание : Clipper ножеви се многу остри.Обезбеди раце се целосно сува пред да се обидете да клип ноктите како алатка пропаѓање може да се случи.Чувајте се далеку од децата.Исклучителна Пакување : Нашите нокти clipper доаѓа со деликатна алуминиум случај кој ви овозможува да ги чува безбедно и лесно да се носат.Тоа е исто така добар избор како подарок за вашето семејство или пријатели.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

100% сосема нов highend quality и многу издржливи.Ви помага да се намали и да се изедначи на рабовите или површина

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Ноктите clippers, супер остар ноктите clippers и пети clippers, стилски и убави, една голема и една мала се лесни за у�

Фаноблик : вообичаена во Shuijian, може да се поправи во квадратни, или квадратен облик.Карактеристики на пр�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Оваа четка може да се користи за да се четка и чешел веѓите во форма.Ги користите за време нијансирање на

Заврши алатки за да се исполнат различни нега потреби во секојдневниот живот 7парче нокти комплетнокти

CUTICLE МАГИЧНО СТАПЧЕ ТЛАСКАЧ TWEEZER МУЛТИ ФУНКЦИЈА НА ДОГРАДБА НА АКРИЛНИ НОКТИ PINCHER АЛАТКА НОВИ МУЛТИ БОЈА.

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

Еднокопче прекинувач, копчето вклучите, притиснете за отворање, затворање и затворите, изработени од не

Поширока вилица отворање да се приспособат на подебели ноктите.Повеќе најсовремена за помалку прекини

Лесно да се чисти и не е лесно да ' рѓа.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се но

Каи Sekimagoroku Помине Clipper сечење на ноктите непречено без burdening 360 степени Ротирачки Вртливата Функција се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

УЛТРА ОСТРИ НОЖЕВИ : Нашите нокти clipper собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, што зн�

ONGHAHYIS "Тоа има извонредни текстура и рака чувствуваат,извонредна ноктот clipper.чувајте ги вашите нокти и н�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

УЛТРА ОСТРИ НОЖЕВИ : Нашите нокти clipper собата е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик, што зн�

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : единствена хлапак radian дизајн се вклопува во вашите нокти форма доста добро како нок

Совршен за сите видови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња, пензионери, по�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Scroll