Ново
BoxCave Каи Seki Magoroku HC-1824 360 степени Ротирачки Вртливата Помине Clipper Јапонски 360 Степени Ротари Ротација Помине Nipper Доаѓа со BoxCave Микрофибер Крпа за Чистење

BoxCave Каи Seki Magoroku HC-1824 360 степени Ротирачки Вртливата Помине Clipper Јапонски 360 Степени Ротари

Достапност: Залиха
DEN 599.76

Каи Sekimagoroku Помине Clipper сечење на ноктите непречено без burdening. 360 степени Ротирачки Вртливата Функција се вклопува во најдобра позиција за да се намали вашите нокти.Идеален за високи, бебиња, деца и возрасни.Совршен за лична употреба и семејството.Одлична острината ви овозможува да се намали вашите нокти со мала сила, намалување на ноктите не ќе распрскување или.Направен во Јапонија со висок квалитет Јапонски бренд Каи Seki Magoroku.Димензија : 3.50" Х 1.18" X 1.10".Доаѓа со Box Cave Микрофибер Крпа за Чистење.Box Cave Каи Seki Magoroku HC-1824 360 степени Ротирачки Вртливата Помине Clipper Јапонски 360 Степени Ротари Ротација Помине Nipper се Чувствуваат тешко да се прилагоди агол кога се сече ноктите ?Доста одржување пак помине clipper повторно и повторно ?Каи Sekimagoroku HC-1824 360 степени Ротирачки Вртливата Помине Clipper ќе неверојатна одговара на вашиот треба!Оваа Каи Sekimagoroku HC-1824 360 степени Ротирачки Вртливата Помине Clipper е прилагодлив и флексибилен за да ја прилагодите 360 степени ротација, нека ти се најдат најдобрите позиција кога ќе се сече ноктите.Одлична острината ви овозможува да се намали вашите нокти со малку сила.Исто така, тоа се карактеризира со намалување на ноктите не ќе растера насекаде.Идеален за високи, бебиња, деца и возрасни.Совршен за лична употреба и семејството.Направен во Јапонија со висок квалитет Јапонски бренд Каи Sekimagoroku.Оваа Каи Sekimagoroku HC-1824 360 степени Ротирачки Вртливата Помине Clipper е совршен за лична употреба и семејството.СПЕЦИФИКАЦИИ : Димензии : 3.50" Х 1.18" X 1.10" Материјал : не ' Рѓосувачки / Поликарбонат / ABS Производство : Јапонија Тежина : 1.51 оз 360 Степени Ротирачка Функција.ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ : 1 X Каи Sekimagoroku HC-1824 360 степени Ротари Помине Clipper 1 X Box Cave Микрофибер Крпи за Чистење ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ во предвид : По 's политика, како овој производ е лична нега објектот и во сосема нова состојба, затоа, оваа точка НЕ може да БИДАТ ВРАТЕНИ.Ве молиме ни e-mail со било каква загриженост пред да нарачате или после.Box Cave - овластен Препродавач за Каи Seki Magoroku Бренд Производ.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% сосема нов highend quality и многу издржливи.Ви помага да се намали и да се изедначи на рабовите или површина

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Поширока вилица отворање да се приспособат на подебели ноктите.Повеќе најсовремена за помалку прекини

Ноктите clippers сет.Карактеристики : Крива Работ, Висока Цврстина, Отпорен На Корозија 100% Сосема Нов Висока

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Големина : Пети Ноктите Clippers.Примена : Прст.Примена : Пети.Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Заврши алатки,

【Исцелување камен】 Природни необработен камен е добро позната исцелување камен, кој може да го намали�

На маникир и педикир комплет доаѓа со убава и стилски заштитна маска која лесно може да се затворени или

ONGHAHYIS "Тоа има извонредни текстура и рака чувствуваат,извонредна ноктот clipper.чувајте ги вашите нокти и н�

Професионален маникир и педикир убавина комплет, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега и нога нега а�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Погоден за сите типови на ноктите и го скратува, вклучувајќи мажи, жени, девојки, момчиња и постари лица.�

????????100% brand new Направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик, има одличен анти ' рѓа функција, трајни, о

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Лесно да се чисти и не е лесно да ' рѓа.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се но

Сечење Широк : 10мм / 0.39";Вкупната Големина (Прибл.) : 80 x 15 x 14mm / 3.1" x 0.5" x 0.4"(L*W*T).ЕРГОНОМСКИ : се справи со Уни�

Scroll