Ново
Ноктите Clippers, Ноктите Машина Нерѓосувачки Челик Ноктот Clippers Ноктот Clipper Mantis Дизајн На Нокти Ноктите Машина(L-Злато)

Ноктите Clippers, Ноктите Машина Нерѓосувачки Челик Ноктот Clippers Ноктот Clipper Mantis Дизајн На Нокти Ноктите

Достапност: Залиха
DEN 191.76

ЛЕСЕН ЗА КОРИСТЕЊЕ : единствена хлапак radian дизајн се вклопува во вашите нокти форма доста добро како ноктите режа Со вграден нокти датотека, може да се избалансираат вашата сече ноктите на пригоден начин.MANTIS ИЗГЛЕД : На ноктите машина дизајн доаѓа од природата : mantis,Својата bionics дизајн и ергономски дизајн дефинитивно ќе направи да се чувствувате удобно.Многу се разликува од повеќето други помине clippers на пазарот, се направи нокти интересна и среќна.NTI ПОЗДРАВНИОТ ДИЗАЈН : Ова Помине Clippers со Catcher, кои може да се соберат сече ноктите заедно да се избегне на ноктите sparging; Со вграден нокти датотека, може да се избалансираат вашата сече ноктите на пригоден начин.КВАЛИТЕТ на МАТЕРИЈАЛОТ : ноктите clipper е направена на квалитетен не ' рѓосувачки челик, држете удобно.Многу остри сечење на работ, за 2mm широк отвор, лесно да ги намали вашите нокти добро и работната енергија.Mantis прошируваат помине clippers со нерѓосувачки челик остри устата може да биде брзо да се намали од мазни ноктите.Анти - поздравниот дизајн, може да се задржи сечење нокти од отфрлување на сите околу.Карактеристики : Нерѓосувачки челик остри устата, брзо да се намали од мазни ноктите.Криви работ, во близина на обликот на ноктите, нема да му наштети на целиот кожата.Проширам и подолго дизајн, поудобно за раце да се одржи и контрола.Анти - поздравниот дизајн, со ноктите кутија може да се задржи сечење нокти од отфрлување на сите околу.Mantis изглед, естетски и практични.Вграден-во нокти датотека помага мелење ноктите да ги задржи мазна и убава.Корисни сет за стручно, тешки тример, маникир, педикир, режа, патување и добар подарок.Спецификација : Предмет Тип : Ноктите Clippers Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Факултативна Големина : S, L Факултативна Бои : Црна, Каки, Злато Пакет Тежина : околу. 104g Пакет листа : 1 x Помине Clippers со Кутија.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На маникир и педикир комплет доаѓа со убава и стилски заштитна маска која лесно може да се затворени или

Високо квалитетен материјал : професионални помине clippers се направени од високо квалитетни нерѓосувачк�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Поширока вилица отворање да се приспособат на подебели ноктите.Повеќе најсовремена за помалку прекини

【Исцелување камен】 Природни необработен камен е добро позната исцелување камен, кој може да го намали�

◆Кога ќе патуваат, тоа е совршена големина за вашиот паричник, и оваа група може да ви обезбеди со право�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Големина : Пети Ноктите Clippers.Примена : Прст.Примена : Пети.Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Заврши алатки,

Професионален маникир и педикир убавина комплет, вклучувајќи рака заштита, лицето за нега и нога нега а�

Еднокопче прекинувач, копчето вклучите, притиснете за отворање, затворање и затворите, изработени од не

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Високо квалитетен материјал : ова помине clipper е направен од висококвалитет и многу издржливи метална да

Cuticle nippers усвојува хуманизирано одговара дизајни, одговара на рацете, лесно да се одржи и да работат.Чели

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

ONGHAHYIS "Тоа има извонредни текстура и рака чувствуваат,извонредна ноктот clipper.чувајте ги вашите нокти и н�

Лесно да се чисти и не е лесно да ' рѓа.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се но

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Сечење Широк : 10мм / 0.39";Вкупната Големина (Прибл.) : 80 x 15 x 14mm / 3.1" x 0.5" x 0.4"(L*W*T).ЕРГОНОМСКИ : се справи со Уни�

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Тоа е направен од Висок Квалитет, од Нерѓосувачки Челик.Ова е професионален cuticle nippers за помине уметност

????????100% brand new Направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик, има одличен анти ' рѓа функција, трајни, о

100% сосема нов highend quality и многу издржливи.Ви помага да се намали и да се изедначи на рабовите или површина

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Scroll