Ново
Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers за Дебели Ноктите Clippers за Мажи Жени Ноктот Clippers Pic2

Jasonwork Помине Clippers за Дебели Ноктите Машина 18 во 1 Помине Clipper Поставени Комплет Ноктот Clippers

Достапност: Залиха
DEN 651.60

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се користи, и остар нерѓосувачки челик сечилото е загарантирана да се намали чисто.Тоа Содржи 18 парчиња помине и ноктот алатки за три функции, вклучувајќи рака заштита,лицето за нега, и нога нега.Оваа Педикир Маникир поставена е секоја работа што треба.Jasonwork е компанија која се специјализира во маникир и педикир комплети за мажи, жени и постари лица.Тие имаат различни производи да се изберат во зависност од вашите потреби.Тоа го направи на професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Преносни: JASONWORK Нокти поставите доаѓа со преносни синтетички кожа случај тоа е лесно да се отвори со притискање на едно копче.Исто така е многу лесен, па можете да го носите со вас во вашата торба секојдневна или пак со вас кога одите на патување. 100% од Нерѓосувачки Челик со Висок Квалитет Алатки : JASONWORK Маникир и Педикир алатки се направени од професионални хируршки одделение од Нерѓосувачки Челик, кој овозможува безбедно стерилизација, се спречува корозија и намалување на ризикот од инфекции.Добредојдовте да го купат.тоа се направи животот лесно.Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.Добредојдовте на нашата продавница!JASONWORKis сеопфатна дневни потреби продавница, кои ги покриваат сите видови на апарати за домаќинство дневни потреби, електронски производи,надворешна спортски производи, итн.Ние се познати за добар квалитет и преференцијални цени!ние посакуваме да имате среќен шопинг!Ако имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате, нашиот 24-часовен одговор тим ќе реагираат брзо.ние, исто така треба вашата feedbck,така што можеме да направиме за нашиот производ подобро,ви благодарам!.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Заврши алатки за да се исполнат различни нега потреби во секојдневниот живот 7парче нокти комплетнокти

СЕТ ВКЛУЧУВА ЕДЕН ОД СЛЕДНИВЕ : 1 НОВИОТ ГЕРМАНСКИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК ПОМИНЕ NIPPER МАШИНА МЕСЕЧИНАТАВО ОБ�

Високо квалитетен материјал : професионални помине clippers се направени од високо квалитетни нерѓосувачк�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Сечење Широк : 10мм / 0.39";Вкупната Големина (Прибл.) : 80 x 15 x 14mm / 3.1" x 0.5" x 0.4"(L*W*T).ЕРГОНОМСКИ : се справи со Уни�

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Еднокопче прекинувач, копчето вклучите, притиснете за отворање, затворање и затворите, изработени од не

Лесно да се чисти и не е лесно да ' рѓа.Со кутија за складирање, тоа е полесно да се организираат и да се но

Поширока вилица отворање да се приспособат на подебели ноктите.Повеќе најсовремена за помалку прекини

Димензии : 3.5 х 6.6 cm (1.4 инчен x 2.6 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Настроената, Копче Синџир.Функција : М

【Исцелување камен】 Природни необработен камен е добро позната исцелување камен, кој може да го намали�

Големина : Пети Ноктите Clippers.Примена : Прст.Примена : Пети.Материјал : не ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Заврши алатки,

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Оваа четка може да се користи за да се четка и чешел веѓите во форма.Ги користите за време нијансирање на

* Ергономски : уникатна се справи со дизајн им овозможува на ноктите clippers за поддршка на прстите, совршен

Натопете нозе за 15 минути со топла вода;не го боли повреда на ноктите.Кука двете страни на ingrown ноктот со

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

CUTICLE МАГИЧНО СТАПЧЕ ТЛАСКАЧ TWEEZER МУЛТИ ФУНКЦИЈА НА ДОГРАДБА НА АКРИЛНИ НОКТИ PINCHER АЛАТКА НОВИ МУЛТИ БОЈА.

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Клипинг вашите нокти е направен лесно со овие нокти clippers.На ергономски дизајн го прави тоа удобно да се �

Ноктите clippers сет.Карактеристики : Крива Работ, Висока Цврстина, Отпорен На Корозија 100% Сосема Нов Висока

Ноктите тример е многу лесен и пренослив.ергономски дизајн, убав подарок за некоја личност.погодна за д�

????????100% brand new Направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик, има одличен анти ' рѓа функција, трајни, о

100% сосема нов highend quality и многу издржливи.Ви помага да се намали и да се изедначи на рабовите или површина

Scroll