Ново
Gelike 3 во 1 Помине Лепак Гел за на доградба на Акрилни Нокти Долготрајни, Лекување Потребни УВ Продолжување Лепак за Лажни Нокти Совети и Притиснете на Ноктите, Нокти?

Gelike 3 во 1 Помине Лепак Гел за на доградба на Акрилни Нокти Долготрајни, Лекување Потребни УВ Продолжување

Достапност: Залиха
DEN 167.76

СОВРШЕН ПЕЧАТ : Ова чудо лепак гел целосно се пополни просторот помеѓу природни нокти и на проширување.Тоа нема да кора, чип, промена, или pop-off на природни нокти, за колку што четири недели. 3+3 ВО 1 : Комбинира помине лепак, база гел и strengthener во еден микс.Тоа исто така може да се користи како се лизга решение, четка чувар и цутење на гел.Зачувај вашето време и пари.ДОЛГОТРАЈНИ : Кога ќе се погледне преку редовни лепак под микроскоп има многу дупки, кои предизвика водата да се добие во и го скрши надолу, и лепак гел го решава овој проблем.Ова е причината зошто 3 во 1 лепак гел е подолготраен од редовните лепак.Се ОБЕЗБЕДИ МАТЕРИЈАЛ : Направен од смола која е иста како гел лак, нашите совети се со цел да се вклопи совршено со природни нокти.Суровост-Бесплатно, не-токсични, вегетаријанци со MSDS сертификација.ЛЕКУВАЊЕ се ПОТРЕБНИ : Тоа ќе треба 1-2 минути лекување под ноктите светилка.Лесно да се примени и брзо сушење.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Сопственост со ликовите на diy, можете да креирате вашите нокти слободно за убави слики од вас сакате со л

Високо Квалитетен Материјал : 100pcs акрилик лажни нокти сет со 10 различни големини се направени со високо

Печ ноктите се направени од акрил.Тоа е нетоксични, без мирис, без штета на вашата страна.Покрај тоа, вис�

Лесно да се Примени : Голем за двете професионални ноктите салон или помине уметност почетник.Целосна п�

Висок Квалитет со Трајност : светло и удобно, нашите нокти се многу отпорни на пукнатини и прилепува.Сек�

СИГУРЕН КВАЛИТЕТ Нашите лажни нокти совети се направени со висок квалитет АБС материјал, тие се дише, л�

【????Ковчегот се Држи на Ноктите】Достапен во 24 парчиња плоштадот тебе лажни нокти,повеќето irresistable нијан

Лажни Ноктите се направени од страна на акрилнаисполнет технологија за трајни носат,лесен за употреба �

Пакет Содржи : 500 компјутери 10 Големини Помине Совети француски Помине Совет и 1 Помине Clipper 2 Нокти Датот

Клипот на ноктите совети се направени на квалитетот АБС материјал кој може да трае околу една недела,но

12 Помине Големини 24 Ноктите со Лепак се Вклучени.До 10 Дена од Носат.Опис на производот Домот Допир франц�

Подгответе се да се доживее совети кои револуција во индустријата.Една кутија вклучува 50 парчиња од 10 г�

Секогаш сакав поставен на ноктите?Вештачки Нокти Сет нуди trendiest помине дизајн, особено за вас!.Секси, но �

★10 Различни Големини : Joof Eric Ковчег Нокти е вклучувајќи 500pcs по торба, 10 Различни Големини помине совети,

Лажни Ноктите се направени од страна на акрилнаисполнет технологија за трајни носат,лесен за употреба �

Одговараат за повеќето вид на прст големини, за професионални салон или домашна употреба.Изгледа исклу�

Пакетот вклучува : Бренднови 100pcs / мека кутија лажни балерина ноктите 10 различни големини (09) за различни

Scroll