Ново
Zermat Кожата Платинум Серија На Мобилните Убавина Кавијар Колаген Ретинол Ноќен Крем

Zermat Кожата Платинум Серија На Мобилните Убавина Кавијар Колаген Ретинол Ноќен Крем

Достапност: Залиха
DEN 719.76

Луксузен формула која очигледно ја подобрува еластичноста!Истата формула како Кавијар Ден Крем, но подобрен со Ретинол, витамин дериват што придонесува да се забрза кожата мобилен промет.Ова длабоко негување на ноќта третман комбинира моќта на Кавијар & Ретинол за да се мазни и фини линии и брчки, генерирање на целокупниот поздрав изглед на кожата додека спиете.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Калинка Семе На Нафта.Marula и Пореч Семе на Нафта.Grapeseed и Органска Јојоба Семе Масла.Тиква и Брусница Семе �

Ултра Навлажнувачки Ноќен Крем кој Argan Масло.Со алое, какао путер и шеј путер да омекне и мазна кожа.Paraben �

ЛАВАНДА и КАМИЛИЦА Лице и Тело Крим Заздравување, Подмладување и Навлажнувачки.Сите Типови на Кожа, Осо

НАВЛАЖНУВАЧКИ ХИДРАТАЦИЈА вистинска moisturization се однесува дури и дермисот се хидрирани и зголемување на

Природни овошни киселини крем (јаболкова киселина, лимонска киселина, tartaric acid, glycolic киселина) : совршен з

Овој високотехнолошки сложен, содржи состојки кои помагаат фирма и затегнете кожата, подобрување на те�

30ml на цевка.Богат ноќен крем со специјална мешавина од Алое Вера и ботанички екстракти.делува како зашт�

2.5% РЕТИНОЛ : чекор од заеднички Ретинол креми, СитеТранс Ретинол врши подобро и да не се деградира како п

Напредни антистареењето формула која ја намалува доделување на кожата, фини линии и брчки.Синтетички pep

РОУЗ РИТУАЛ НОЌ ВРАЌАЊЕ на КРИМ уникатен комплекс на Damascena Розово Масло, Хијалуронска Киселина, Колаген

Терапевтски Агенси : Натоварен со терапевтски агенси, нашиот секојдневен навлажнувачки крем за лице же�

АнтиСтареењето Ноќен Крем.Исклучителна сите круг антистареењето третман кој се добива да се работи инт

Го забавува стареењето на кожата.Rejuvenates на кожата.Обезбедува екстра подмачкување за сува и нормална кож

Тоа овозможува да се точни апликација, и не остави никакви дополнителни прашина зад себе.Наместо тоа, ќе

Навлажнувачки и зацврстување Ноќен Крем за кожата.Antioxidant : затегнува порите.Држи на кожата млада и реген

Ова се соочуваат со крем беше развиен со дерматолозите да се идентификуваат намерна мешавина од природ�

Moisturizes и го намалува знаците од замор!.Фактори како што се загадувањето, замор и стрес сите забрзување на

[ PEPTIDE КОМПЛЕКС ] Помогне да се намали изгледот на фини линии и брчки, додека поддршката на еластичноста н

ПРОФЕСИОНАЛНИ ФОРМУЛА : Апсолутната Клеточна Обнови формула Видно намалување на брчките.Длабоко Мобил�

HELIABRINE NUTRI 24 MOISTUTIZER крем 150 ml.најдобрите Природни лицето крем со 100% Природни состојки за да го Хранам вашет

Во текот на ноќта корективни маска Против брчки акција.Glycolic киселина + Хијалуронска киселина.Се примену

Scroll