Ново
UXZDX CUJUX Боксер Облека Зима Куче Облека Згусне Топло Куче Облека Jumpsuit Yorkie Poodle Pomeranian Schnauzer француски Булдог Костим Палто (Боја : Б, Големина : M Код)

UXZDX CUJUX Боксер Облека Зима Куче Облека Згусне Топло Куче Облека Jumpsuit Yorkie Poodle Pomeranian Schnauzer

Достапност: Залиха
DEN 5696.88

Свила. 1. Надворешниот слој е направен од високо-qualitys млеко свила ткаенини, што е кожата пријателски и дише, и на внатрешниот слој е краток кадифен, удобно и топло. 2. Симпатична цртан филм печатење шема прави вашата сакана поенергични. 3. Таписерии изработка, перат, издржлив и лесен за одржување. 4. На хуманизирано ракав дизајн е лесно да се стави на и полетување, и лесно да се носат и полетување. 5. Погоден за мали и средни кучиња и мачки да ги направи повеќе привлечна.Feature1. Надворешниот слој е направен од високо-qualitys млеко свила ткаенини, што е кожата пријателски и дише, и на внатрешниот слој е краток кадифен, удобно и warm2. Симпатична цртан филм печатење шема прави вашата сакана повеќе energetic3. Таписерии изработка, перат, издржлив и лесен за одржување.4. На хуманизирано ракав дизајн е лесно да се стави на и полетување, и лесно да се носат и полетување.5. Погоден за мали и средни кучиња и мачки да ги направи повеќе привлечна.Белешки : 1. Ве молиме овозможи 1-3 cm разлика се должи на прирачник за мерење и 3-5 g за разликата помеѓу различни бои.2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.3. 1.00 cm=0.39"Пакет се вклучени : 1 Милениче Clothes2. Поради екран разлика, боја може да биде малку поинаква од она што го очекуваме, ве молиме овозможи тоа.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[МАТЕРИЈАЛ] : мачка и куче spider носии се изработени од црна дише чувствува крпа, Нашата облека е мека приро

ПО TORTISE ОБЛЕКА Ние се интегрираат симпатична желка модели во нашиот џемпер за да се направи вашите мали

Внатрешна ткаенина е дизајнирана со лесен материјал и има карактеристики на breathability и леснотија, така ш�

Усвојување мека текстура, две нозе и околу врат дизајн, ова домашно милениче sweatshirt е удобно да се допре, �

Прилично мрачно дизајн милениче вест, направете вашето домашно милениче супер симпатична.Високо квали�

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Лето / Пролет / Зима 2016 Година Подготвени елегантен �

Направена од акрилик, кучето шапка е перат и еднократно.Тоа е плетенка, bowknot, сончоглед, пчела, елени и др�

Скелетот се облекуваат во костими поставена за вашето домашно милениче, ќе добиете вашето домашно миле�

Материјал : Куче Облека Направени од Полиестер Лесни, нашите куче костим додатоци нежна за кожата и доде

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Костимот вклучува блуза, bloomers, headband, здолниште, armband,

Памук.Нашите Кучиња Bandanas направени од памучен материјал, кои се меки, безбедно, удобно и дише да се носат

1.Направени од високоqualitys ткаенина,тоа е мека во раце и да се направи миленичиња се чувствуваат удобно 2.�

Рака Мие Само.ДЕЛУКС ПРИНЦЕЗА SET 4 Блузи, 3 Здолништа, 4 Headbands, 1 Принцеза Стапче, 1 Ѓердан, 1 Тиара / Круна, 1 М�

Лесни одговараат на маскота за сите вашиот настан или вашите маркетинг активности.Произведени macsot кост

100% Полиестер.Увезени.Суво Чистење Само.Големина : Плус.Вест со прилог ракав, панталони, зглобовите ракав

Материјал : капа е изработена од мек текстил, топло, лесни и удобни.Симпатична шапка има прилагодливи бр�

Лесни одговараат на маскота за сите вашиот настан или вашите маркетинг активности.Произведени macsot кост

☀ Материјал : Памук / Боја : Црна,Портокалова / Стил : Мода / Погоден За Домашни Миленичиња Тип : Мал...

1 Надворешниот слој е направен од високоqualitys млеко свила ткаенини, што е кожата пријателски и дише, и на �

Големина : XSmall 100% полиестер.Pullover маица е прикачен лак вратоврска.Чекор во ракавите.Пена шапка има еласти

ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ Направени со користење на 100% памук, нашите куче кошула третираат куче да чиста у

1 Надворешниот слој е направен од високо qualitys млеко свила ткаенини, што е кожата пријателски и дише, и на

Се повлече На затворање 【Девојки Праска Костим】Вклучени Една Принцезата Peach Фустан, Круната и Petticoat.Petti

Scroll