Ново
ChezAbby Смешно Желка Мачка Куче Ноќта На Вештерките Носии Божиќ Милениче Cosplay Облека Симпатична Фланелен Боксери Куче Пижами Облека Мека Velet Кутре Облека Руно Кученце

ChezAbby Смешно Желка Мачка Куче Ноќта На Вештерките Носии Божиќ Милениче Cosplay Облека Симпатична Фланелен

Достапност: Залиха
DEN 335.76

ПО TORTISE ОБЛЕКА - Ние се интегрираат симпатична желка модели во нашиот џемпер за да се направи вашите мали домашни миленичиња погледнете повеќе симпатична и убава.Вашето милениче ќе биде ценета од сите во ноќта на Вештерките, Божиќ, на разни партии и на фестивали.Топло и удобно кадифени ткаенини ќе го задржи вашето домашно милениче топло во текот на целиот ден.ГОЛЕМИНА на ИНФОРМАЦИИ - Како ткаенина е релативно густа, ние може да ви предложи да се избере поголем големина од вообичаеното.Ве молиме да обрнете внимание за мерење на домашно милениче.ГРАДИТЕ : XS=10", S=12", M=14", L=17", XL=18.5",2 XL=20"; ДОЛЖИНА : XS=7.5", S=8.5", M=9.5", L=11", XL=12.5",2 XL=16"; ВРАТОТ : XS=7", S=8", M=9.5", L=11", XL=13",2 XL=15".МАТЕРИЈАЛ - На кученце слој е направен од висок квалитет на сомот, трајни и мека, да ги задржи вашето куче се чувствуваат удобно сите денот.Погодни за машина за миење или рака мие.Ногата-дупки се еластични и удобно, миленичиња костим за куче или мачка не е премногу тесна, и релативно лесно да се вклучи и исклучи.OCCASSION - Ова маче Pajama е погоден за патување, темата партии или со секојдневно носење.Тоа е многу погодна за ноќта на Вештерките, Божиќ и пукање.Со оваа желка кутре костим, вашето милениче ќе биде cutest "желка" за секоја прилика.РЕФЕРЕНЦА КУЧЕ РАСИ - XS : Мала Мачка, Chihuahua, Јоркшир, Писе, Кученце, Кутре; S : Chihuahua, Јоркшир, ВИП, Pomeranian, Maltese; M : Maltese, Xi Tzu, Теди, ВИП, Bichon; L : Мини Schnauzer, Боксер, Pekingese, Xi Tzu, ВИП; XL : Schnauzer, Кокер Spaniel, Булдог, Dachshund.Лесно да се носат : Четири копче затворање, еластичен и прилагодлив,лесно да се стави на и полетување.Издржлив и лесен за одржување : Добро stitched да се спречи протриване и машина се перат.Мулти големина опција, целосно 9 големини за изборот,ги исполнува многу различни големина кучешки.Детали.Лесно да се носат : Четири копче затворање, еластичен и прилагодлив,лесно да се стави на и полетување.Издржлив и лесен за одржување : Добро stitched да се спречи протриване и машина се перат.Мулти големина опција, целосно 9 големини за изборот,ги исполнува многу различни големина кучешки.Како ткаенина е релативно густа, ние може да ви предложи да се избере поголем големина од вообичаеното.Ве молиме да обрнете внимание за мерење на домашно милениче.XS : Yorkie, Играчка Poodle, Chihuahua, Maltese;.S : Pomeranian, Maltese, Bichon, Shih Tzu, Мин Pin;.М : Bichon, Fox Terrier, Џек Russel, Scottie;.L : Spaniel Westie, Боксер, Бостон Terrier;.XL : Булдог, Corgi, Боксер, Chow Chow, Dachshund.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

100% Полиестер.јамка затворање.Рака Мие.SLYTHERIN се ВРЗУВААТ ЗА ДЕЦА Предврзани отцепување вратоврска со ле�

Лесни одговараат на маскота за сите вашиот настан или вашите маркетинг активности.Произведени macsot кост

Кул Лилјак Крилја Дизајн : Кога вашата мачка носи овој лилјак крилја, и ќе стане кул и мистериозна.Лилјак

Материјал : Куче Облека Направени од Полиестер Лесни, нашите куче костим додатоци нежна за кожата и доде

100% Полиестер.Машина За Миење.Инспириран од Злото Одри Инспириран cosplay костим розова бански костуми perfect

100% Полиестер.Се повлече На затворање.ОВИЕ GRINCH ONESIE ПИЖАМИ СЕ ОФИЦИЈАЛНО ЛИЦЕНЦИРАНИ ПРОИЗВОДИ! Барате Dr.

Вистински, Оригинален, Автентичен Дизни Продавница.Костимот вклучува блуза, bloomers, headband, здолниште, armband,

Усвојување мека текстура, две нозе и околу врат дизајн, ова домашно милениче sweatshirt е удобно да се допре, �

1.Направени од високоqualitys ткаенина,тоа е мека во раце и да се направи миленичиња се чувствуваат удобно 2.�

ДИЗАЈНИРАН ЗА УДОБНОСТ Направени со користење на 100% памук, нашите куче кошула третираат куче да чиста у

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент затворањ�

Материјал : капа е изработена од мек текстил, топло, лесни и удобни.Симпатична шапка има прилагодливи бр�

☀ Материјал : Памук / Боја : Црна,Портокалова / Стил : Мода / Погоден За Домашни Миленичиња Тип : Мал ☀ У�

Јака е направен од црвени панделки со мали срце облик кој се создаде забава; срцето headband се направени од

Лесни одговараат на маскота за сите вашиот настан или вашите маркетинг активности.Произведени macsot кост

Рака Мие Само.ДЕЛУКС ПРИНЦЕЗА SET 4 Блузи, 3 Здолништа, 4 Headbands, 1 Принцеза Стапче, 1 Ѓердан, 1 Тиара / Круна, 1 М�

Рачно изработени поврзана куче snood што го задржува вашиот миленик вратот и ушите, топло и заштитени од н�

100% Полиестер.Увезени.Тиква pooch куче носии ќе се вози клиенти надвор од нивните gourds.Растенијата овие кост

Големина : XSmall 100% полиестер.Pullover маица е прикачен лак вратоврска.Чекор во ракавите.Пена шапка има еласти

Материјал : Куче Облека Направени од Полиестер Лесни, нашите куче костим додатоци нежна за кожата и доде

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Костимот вклучува : корсет фустан, глувчето уши, ѓер

Големина XL : Вратот Дебелина : 1112.5 инчен / 2832cm; Градите Дебелина : 1819.5 инчен / 4650cm; Назад Должина : 12.514inch / 32

1 Надворешниот слој е направен од високо qualitys млеко свила ткаенини, што е кожата пријателски и дише, и на

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Лето / Пролет / Зима 2016 Година Подготвени елегантен �

ГОЛЕМИНА ПРЕПОРАКА : SGQCAR куче дуксери се погодни за мали средни кучиња, како што се Pomeranian, Shih Tzu, Poodle, и мач

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот 100% Полиестер.Увезени.Патент затворањ�

100% Полиестер.Увезени.Патент затворање.Рака Мие Само.Лето / Пролет / Зима 2016 Година Подготвени елегантен �

☆Материјал : Мека и удобна памучна ☆Големина : Погледнете Големината на Табелата внимателно.Постојат п

Scroll