Ново
YUEND Големи Божиќ Порибување Колекции Класичен Персоналните за Семеен Празник Божиќ Партија Украси со Бела Кадифен Трим Шарени Пеперутка Флорални Цвет

YUEND Големи Божиќ Порибување Колекции Класичен Персоналните за Семеен Празник Божиќ Партија Украси со Бела

Достапност: Залиха
DEN 95.52

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ чорапи имаат циклуси кои го прават тоа лесно да висат насекаде во куќата.Отвори на врвот за бонбони или разни мали подароци.Ова е одличен Божиќ декорација, додавајќи празнична атмосфера и прекрасен подарок за пријателите и семејството.Ние обезбедуваме DIY прилагодено услуга, ако имате омилена слика, ве молиме да ни ме.Ова е одличен Божиќ украс, совршен подарок, со вас и вашето семејство прекрасен празник меморија!Ве молиме имајте на ум дека поради рачни мерења, можеби постои јаз на 1-2 cm.Покрај тоа, различни покажува, исто така, може да имаат боја разлика.Ако имате било какви прашања по приемот на производот, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

На порибување носител е дизајниран со широка и тешка база за да се седи цврсто на вашиот mantel и кука за бе

БОЖИЌ ОРКЕСТАРОТ Со радоста на празникот Божиќ е да доаѓаат, Божиќ украси и чорапи се незаменливи.Краса

【Кутии Подарок】Божиќ чорапи прибл.10 инчи долго и 5 инчен широк.Има доволно простор за да можат да бидат

Florance Црвен Сјај Кадифен Божиќ Порибување 8.5 во.x 18 во.персоналните за Florance.Името, Florance е отпечатен во квал

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ ч

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ ч

????БОЖИЌ ТРАДИЦИЈА тоа е Тоа време на годината повторно време да се стави до вашиот одмор чорапи.Нема по

100% Полиестер.Увезени.Стандардот Превозот Време На Нашите Производи Е Од 10 До 20 Дена,И Забрзан Превозот В

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ ч

Со Фантастично Дизајниран Чорапи, Што На Вашето Семејство Имаат Убав Божиќ.Чорапи Materal : Направен Од Вис

Големина : 17.71 x 12.20 инч.Божиќ Порибување Ткаенини : Праска сомот, Кристално сомот, Арктикот кадифе.Божиќ ч

Со Фантастично Дизајниран Чорапи, Што На Вашето Семејство Имаат Убав Божиќ.Чорапи Materal : Направен Од Вис

Со Фантастично Дизајниран Чорапи, Што На Вашето Семејство Имаат Убав Божиќ.Чорапи Materal : Направен Од Вис

Со Фантастично Дизајниран Чорапи, Што На Вашето Семејство Имаат Убав Божиќ.Чорапи Materal : Направен Од Вис

ВИСТИНСКИ ТОПКАТА МАТЕРИЈАЛ Ова порибување е направен од ист материјал како вистински тенис топката.Т

100% Полиестер.Увезени.Стандардот Превозот Време На Нашите Производи Е Од 10 До 20 Дена,И Забрзан Превозот В

Овој Божиќ плетени чорапи ќе биде совршен во предниот дел на вашиот камин, елка и детска спална соба во о

Порибување на закачалка.Мерки 7.5 инчи.Изработени од железо.Божиќ дрво дизајн.Забава и празнична прилог

Scroll