Ново
2-Слот Нож Острилка, Мини Нож Острилка за Поправка на Мелење полски Нож, Професионални Нож Острат Алатка за Кујна Керамички Челични Ножеви Ножици

2-Слот Нож Острилка, Мини Нож Острилка за Поправка на Мелење полски Нож, Професионални Нож Острат Алатка за

Достапност: Залиха
DEN 895.20

Премиум Квалитет : Нож Sharpeners се направени од цврст ABS пластика, силни и издржливи, наменета за животниот век на употреба.На острат област е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик, кој е многу силна и лесно да се изостри.Острат & Полирање : Нож Острилка карактеристики 2 слотови за острење и полирање, практичен кујна додаток кој ќе го задржи вашето сечење опрема поостри.Лесен за Користење : Мини Нож Острилка е лесен за употреба, едноставно место на сечилото во секој слот и нежно повлечете го нож низ неколку пати да се изостри брзо и ефикасно.Многу Suitnon се лизга База : На Џебен Нож Острилка има ергономски справи и рамен, не се лизга база на дното, што го прави помалку веројатно да се слајд кога острат ножеви и безбедно за effortable за да го носат надвор за кампување или други активности на отворено.Мали и Преносливо : Кујнски Нож Острилка мерки 9.1*3*1.2 cm/3.6*1.2*0.5 во, мали и преносливо, совршен за вршење кога сте надвор кампување или други активности на отворено, со еден синџир на рачка за бесење складирање. 1. Изработен од пластика и нерѓосувачки челик материјал, кој е еко-пријателски, трајни производи за долго време се користи. 2. Практична кујнски прибор : Тоа ќе го направи вашиот cutten уред поостри. 3. Тоа е нетоксичен и безбеден за луѓето да ги користат.Мини големина, модерен и преносни. 4. Многу погоден за носење надвор за кампување или други активности на отворено. 5. Хуманизирано се справи со притиснете позиција, практично и корисно за вашата работа.

Декларираните карактеристики

Condition:
100% Brand New
Material:
Stainless steel + plastic
Color:
As Pictures Shown
Size:
approx.9.1*3*1.2cm/3.6*1.2*0.5in
Weight:
Approx.21g
  :
Package list:
 
1 * Knife Sharpener :

Поврзани производи

3ФАЗА СИСТЕМ НОЖ ОСТРИЛКА : Овој нож острилка има 3 слотови.Тоа се вклопува да се изостри повеќето типови

1 дијамант острат род поправки и straightens оштетени ножеви пред 2 слот sharpens да се врати на својот Vформа.Коне

۞【РЕВОЛУЦИОНЕРНА ОСТРАТ СО НЕВЕРОЈАТНА 3 СЦЕНСКИ ДИЗАЈН】Совршена комбинација на животната средина, х

*ВШМУКУВАЊЕ ЧАША ДИЗАЈН : двоентркала острилка усвојува иновативен вшмукување чаша дизајн, што може да

[2 Нож Острат Слотови] : Ова Нож Острилка има 2 Нож Острат Слотови : 1 ИЗОСТРИ : Фино брусење слот, е направен

【Професионални Нож Острат Систем】 : се Користи професионална кујнски нож острилка се препорачува од с

3 Слот Дизајн : иновативни 3 слот дизајн ви помага да го направите вашиот нож на нови; изберете од полски,

Ти ги Mac Ножеви во најдобра состојба со Црна Керамички Усовршувајќи Род.Употреба на прачка за да ја обно

МИЛЕР КУЈНА е Нож Острилка : Крупни за досадна и оштетени ножеви.Добро за полирање на нож и за брзо допирu

Производителот гаранција може да не се применува.ГРУБА ОСТРИЛО : 400 ронки whetstones ќе помогне да се врати ис

ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ МАТЕРИЈАЛИФино брусење користи aerospace керамика, која се користи за фина острат да се на

НОВ ПОЧЕТОК ЗА СТАРИ НОЖЕВИ : Дајте му на вашиот јаглерод или нерѓосувачки челик ножеви нов закуп на жив

Професионални кујнски нож острилка за готвачи има 3 чекори : парична Казна острат слот опремени со возду

????ЦЕНАТА СЕ ЗГОЛЕМУВА НАСКОРО!!!КУПИ ДЕНЕС да се добие 24 месеци гаранција.Висок квалитет : мелење позици

2Фаза острилка со прецизност агол контрола 100% дијамант абразиви во Фаза 1 и 2 Напредни micron големина, 100% ди

Ергономски се справи.Долготрајни керамички брусни камења за фино рабови.Сигурно не се лизга нозе.Добри

【Премиум Квалитет】 : Со нашите професионални нож острилка за полнење, вие сте во можност да се направи

【3Чекор Нож Острилка】Со нашите неверојатна 3слот систем, ние сме револуционизира уметноста на нож остр

Дијамант и керамички острат тркала поправка и изостри во чекор 1, насочите во чекор 2 Сигурен зафат се сп

⭐♥Дијамант камен е мазна, го користи една кристално дијамант, отпорни на абење, долготрајни ⭐♥10 разли

Оригинална.Само Брод s радикално нови острат техника, позајмена од високотехнолошки CNC метал обработка.

Scroll