Ново
ДДП НОВ СЕТ НА 3 КОМПЈУТЕРИ (ЦРНО-ЦРВЕНО & ПОРТОКАЛ) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ 7.25 ИНЧЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК

ДДП НОВ СЕТ НА 3 КОМПЈУТЕРИ (ЦРНО-ЦРВЕНО & ПОРТОКАЛ) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ

Достапност: Залиха
DEN 261.36

ДДП НОВ СЕТ НА 3 КОМПЈУТЕРИ (ЦРНО-ЦРВЕНО & ПОРТОКАЛ) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ 7.25 ИНЧЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО ВИСОК КВАЛИТЕТ.EMT SHEARS.ИСТО КАКО СЛИКА.КОЛИЧИНА : 3. НАПРАВЕНИ ОД СТРАНА НА ДДП.ПОСТАВЕТЕ ГО ВКЛУЧУВААТ СЛЕДНОВО : 1 ЦРНА БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ 7.25" ОД НЕ 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 1 ЦРВЕНА БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ 7.25" ОД НЕ 'РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК 1 ПОРТОКАЛ БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ 7.25" ОД НЕ ' РЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Кинески ножици имаат повеќе намени, вклучувајќи snipping, shearing, кастрење и повеќе.Големина : 8".Појачани леги�

НИ Патент Флексибилни Палецот Shears.HITACHI 440 C.Спаси се намали време држејќи чешел и ножици заедно, без влече

ДДП ( ЦРНОЖОЛТА & СИНО ) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ 7.25 ИНЧЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК СО �

завој shears има ергономски се справи со дизајн кој го прави овие тешки ножици удобно да се одржи и лесно да

Вграденво 3 Позиција на Прекинувачот, X1, X10, Бр.Заврши со Додатоци Одговара на Сите Домет со BNC Конектор.На

Безбедност облик, со криви сечилото е безбедно за корисникот и удобен за рамен сечење.Ергономски се спр�

【Висок Квалитет】агол машина е направен од висок квалитет на 45# Челик материјал, силни и издржливи, прои

Име На Производ : Ножици;Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик, Пластика.Боја : Црна.Големина : 10.3 x 5 x 0.7 cm / 4" x 2"

Употреба На Високо Квалитетни Материјали Во Производство На Професионални Алатки, Работи Добро, И Издр

¡¾Highквалитет¡¿Работ борбата против третман, парична казна и трајни сечење на работ, издржливи во употр�

100% произведено во Германија (Solingen).Дизајниран да се намали кожа, тексас, webbing, платно и др.Екстра стабилна

АА ПРО ( ЦРНОЖОЛТА & СИНО ) БОЛНИЧАР КОМУНАЛНИ ЗАВОЈ ТРАУМА EMT ЕМС SHEARS НОЖИЦИ 7.25 ИНЧЕН НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК A

Scroll