Ново
Прстен во Форма на Боја Ножици со Рачки Авто-Отворање на Еластична Костец Хартија-Сечење Занаети Рака Алатки 8 Инчен Јамка Сечење Резерви(Сина)

Прстен во Форма на Боја Ножици со Рачки Авто-Отворање на Еластична Костец Хартија-Сечење Занаети Рака Алатки

Достапност: Залиха
DEN 143.76

Големина информации : секој циклус режа големина е околу. 20 cm/ 7.87 инчи во должина, соодветна големина за удобен зафат; Забелешка : ве молиме оставете малку големина грешки поради прирачник за мерење.Практичен дизајн : полесно да се користи од редовните ножици, им помогне на децата да се справат фатете (ослободување движење вештини), не би стиснете на вашата дланка, авто-отворање дизајн го прави тоа останете во контрола и стабилни со ниско ниво на координација, добра алатка за сечење за левак деца или деца со посебни потреби.Безбедни за користење се : јамка режа нож се направени од не 'рѓосувачки челик, анти-' рѓа и укажа доволно, круг совет дизајн обезбедува тоа е безбедно за дете употреба (возрасни надзор е потребно), лесна и погодна за двете левата и десната страна во повеќето век.Применливи прилики : погодна за двете деца и возрасни, убав прилог на училишта, паралелки, дома и во повеќе наврати, чувајте ги децата на безбедно, кога тие се прават креативни хартија за сечење.Интимни услуга : ве молиме слободно да се е-мејл, ако имате било какви загриженост, ние ќе се обидеме потрудиме да ви обезбеди со задоволително решение.Ви благодариме за вашата поддршка за нашата продавница.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Weight : за 35g Dimensions (Dxšxv) : како слика shown Package се вклучени : 1 Компјутер Scissors Color : црвена, жолта, сина.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

[ПРОФЕСИОНАЛНИ РЕЗУЛТАТИ]мала тежина и прилагодлив.Првенствено за кроење и, исто така може да се корист

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 6 Пара на Хартија Работ Ножици (во различни бои), 5 Пара на Пластични Безбедност Ножици.

Производот може да се користи за да се намали ткаенина, чипка, кожа и може да се користи за ракасечење ха

Sewknowusa Replacemelt за Орел Бренд 9" се Прилагоди на Ножици / Шиење & Dressmaking Свиткана Trimmers Со Случајот.Sewknowusa Replaceme

【Лесен за употреба】 злато / сребрена рачка, појавата на highend атмосфера, рачка под ергономски дизајн, се

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Ретро дизајн : 3 D втиснување ножици, ретро змеј и феникс, кран се справув

ЈОСИФ КОЖАТА ЕДНА КУКА ОСТРИ PRONG 6.25 ИНЧЕН РЕМЕНИТЕ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.GAURANTEED ЗАД

Работата е едноставна, и ножици се рачно изработени, трајни, и имаат долг животен век.Имаат голем што мож

Име На Производ : Ножици;Материјал : Тешко Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Портокал, Сребрен Тон

Остри, трајни и висококвалитетни : направен од висококвалитетни нерѓосувачки челик, за да се осигура де

ПРЕМИУМ КВАЛИТЕТ : Овие убави шивачка shears се направени на премиум висока густина од не ' рѓосувачки чели

За оваа точка Поголеми рачка за постарите ученици Лесно контрола рачки за дополнителен комфор Нерѓосув

★На сечилото е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се обработуваат од страна на професи

СТОМАТОЛОШКИ ЗАБОЛУВАЊЕ НОЖИЦИ ДИСКРИМИНАЦИЈА ВО ВРАБОТУВАЊЕТО 4.50" S / S ПРАВИ МАЗНА.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃ

Нерѓосувачки Челик, Титаниум.Повеќенаменски Ножици за Сечење : Совршен за шиење, прилагодувањето, quilting,

LISTER ЗАВОЈ НОЖИЦИ 3.5".КОЛИЧИНА : 1 ПАРЧЕ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Odonto Med2011 Инструменти.Odo

Джинджифилово Куќа Одлуки KEYCHAIN Тоа е направен од високо квалитетни нерѓосувачки челик.Тоа е многу издр

Scroll