Ново
WLYUE Везови Ножици Гроздобер Ножици Антички Ретро Ножици Везови Ткаенина Везана Крстот Бод за Шиење Рубин Нерѓосувачки Челик Режа Прилагоди S (Боја : Црна)

WLYUE Везови Ножици Гроздобер Ножици Антички Ретро Ножици Везови Ткаенина Везана Крстот Бод за Шиење Рубин

Достапност: Залиха
DEN 1684.80

Остри, трајни и високо-квалитетни : направен од високо-квалитетни нерѓосувачки челик, за да се осигура дека вез се остри ножици, трајни, рѓа-доказ, силна и не се изгубат, светлина и лесно да се носат.Високо-квалитетни материјали : Овие ретро ножици се направени од високо-квалитетни нерѓосувачки челик и легури обработка.По посебна цврстина третман, алатките се повеќе издржливи.Издржлив материјал : Нашата везови ножици се направени од не ' рѓосувачки челик, компактна големина, лесен за употреба и чување.Ножици се направени со рака, ако е инсталиран и полиран, ознаки може да биде оставена.Таму е малку масло на врв на нож за чување на ножици.Ве молиме да се стави ножици на безбедно место подалеку од доенчињата и малите деца за да се избегне остри повреди.Убеден прилагодувањето : Користете остар нож да се намали и да се намали со најголема прецизност да се намали ризикот на повеќе парчиња и носат ткаенина, со минимизирање на грешките и за постигнување на висок квалитет на завршува.Користење и најдобрите подароци : многу погодна за вез, везана, конец за шиење занаети, уметност, рачно изработени.Тоа е најдобар избор за kinki пријатели кои сакаат DIY занаети.Specification Features : Исклучителна гроздобер стил на дизајн.Направени од високо квалитетен не ' Рѓосувачки челик.Тоа е погоден за сечење платно,papper и threade.Име : везови scissors Length : 14.9 cm Пакет inclde : 1 Pcs Ножици + 1 Pcs Заштитник капак.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

За оваа точка Поголеми рачка за постарите ученици Лесно контрола рачки за дополнителен комфор Нерѓосув

Големина : 3.7 cm x 5.8 cm (од 1,5 инчен x 2.3 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Машина, Режа.Функција : Мултифункц

★На сечилото е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се обработуваат од страна на професи

Пенкалотип компактен twig ножици со капак е удобен за носење, и лесно може да се стави во молив случај, коз�

повторно стил Професионални ножици направени од не ' рѓосувачки челик.Модели во високо полиран изглед и

Позлатени / впечатлив Дизајн.Во Ред, Остар Поени За Прецизност И Точност.Идеален За Средување На Теми И Ne

Материјал : Овие куче чешлање ножици комплет се направени од висококвалитет 6 CR нерѓосувачки челик со ви

Лесен и издржливи.Нерѓосувачки челични ножеви.За лева или десна рака употреба.Совршен за лесна употреб�

★На сечилото е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се обработуваат од страна на професи

[ПРОФЕСИОНАЛНИ РЕЗУЛТАТИ]мала тежина и прилагодлив.Првенствено за кроење и, исто така може да се корист�

Директно : 7.5", 8.5".Криви : 7.5", 8.5".Потенка : N / A Рачка : Дури И Свиткана Месо Тело.Edge : Bevel.Пет Ѕвезда серија е Kenc

Материјал : Пластика,Метал; Пакет Содржина : 1 x Режа.Име На Производ : Режа.Вкупна Големина : 16.9 x 5.9 x 0,8 cm / 6.7

【Лесен за употреба】 злато / сребрена рачка, појавата на highend атмосфера, рачка под ергономски дизајн, се �

Идеален за сечење детали, брз snips и средување на конец.Огради за удобен транспорт и простор за заштеда на

Џеб Ножици за медицински Сестри и Доктори.Џеб ножици дизајн е одлична за безбедност.Contoured се справи со acc

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Ретро дизајн : 3 D втиснување ножици, ретро змеј и феникс, кран се справув

ХМ цел да ги поттикне нови креации и значење со нивниот спектар на начинот на живот предмети.Своите иско

◆Тие овозможи да се направи прецизна парчиња со одлична контрола бидејќи ножеви имаат совршен триење и

LISTER ЗАВОЈ НОЖИЦИ 3.5".КОЛИЧИНА : 1 ПАРЧЕ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Odonto Med2011 Инструменти.Odo

Scroll