Ново
Polyfin Риба Pritive Слатководни Ноктот Clippers Режа Нерѓосувачки Челик Машина

Polyfin Риба Pritive Слатководни Ноктот Clippers Режа Нерѓосувачки Челик Машина

Достапност: Залиха
DEN 1334.40

Големина : 3.7 cm x 5.8 cm (од 1,5 инчен x 2.3 инчен).Класификација : Ноктите clippers, Машина, Режа.Функција : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.; Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.; Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.; Лесно да се чисти.; Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на метал.Пакет Количина : 1 x Помине clipper.Големина : 3.7 cm x 5.8 cm (од 1,5 инчен x 2.3 инчи)Класификација : Ноктите clippers, Машина, Scissor Feature : Мултифункционален помине clipper : ноктите сечење, шише отворање, копче синџир accessary.Перки се во облик и големина специјално за средување на ноктите со оптимална точност.Здрав не ' рѓосувачки челик : обезбедува екстремни цврстина спречување на свиткување и лизгање.Лесно да се чисти.Одличен подарок за вашите семејства и пријатели да се имаат одлична помине сечење искуство.Материјал : Овој производ е направен од висок квалитет на metal Package Количина : 1 x Помине clipper Keywords : Ноктите Clippers,Животно,Keychain,Африкански,Шише Настроената,Автомобил-стил,Копче прстен,Клуч на носителот,на Подарок.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

★На сечилото е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се обработуваат од страна на професи

ОПЕРАТИВЕН НОЖИЦИ 4.5" ТАПИ / ТАПИ КРИВИ.КОЛИЧИНА : 1 ПАРЧЕ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Odonto

Едноставно, добро направен алатка која врши својата работа брзо и ефикасно.Многу корисна и практична ал

Материјал : Пластика,Метал; Пакет Содржина : 1 x Режа.Име На Производ : Режа.Вкупна Големина : 16.9 x 5.9 x 0,8 cm / 6.7

ХМ цел да ги поттикне нови креации и значење со нивниот спектар на начинот на живот предмети.Своите иско

Џеб Ножици за медицински Сестри и Доктори.Џеб ножици дизајн е одлична за безбедност.Contoured се справи со acc

Материјал : злато пен носителот на купот и ножици и двете се направени од премиум квалитет, од нерѓосува�

Производот може да се користи за да се намали ткаенина, чипка, кожа и може да се користи за ракасечење ха�

Sewknowusa Replacemelt за Орел Бренд 9" се Прилагоди на Ножици / Шиење & Dressmaking Свиткана Trimmers Со Случајот.Sewknowusa Replaceme

Позлатени / впечатлив Дизајн.Во Ред, Остар Поени За Прецизност И Точност.Идеален За Средување На Теми И Ne

Stiletto директно вистински lefty shears.Shears се елиминира потребата за левак groomers да се компензира за право раце s

Овие ножици се совршени за сечење Тексас свила и повеќе слоеви на ткаенина.Овој пакет содржи еден пар од

Име На Производ : Ножици;Материјал : Тешко Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Портокал, Сребрен Тон

СТОМАТОЛОШКИ ЗАБОЛУВАЊЕ НОЖИЦИ ДИСКРИМИНАЦИЈА ВО ВРАБОТУВАЊЕТО 4.50" S / S ПРАВИ МАЗНА.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃ�

Јапонски 440 C Нерѓосувачки Челик.Форумот Се Справи.Прилагодливи Тензија Завртка.Случајот се вклучени.Ја

2 Големина на Пакет За Лесно Тело И Лицето Чешлање : Користете го нашиот голем 7.2" ножици да го намали ваше

Изработени од нерѓосувачки челик материјал, тоа е смирувачко да се користи, здрав и потрајни.На занитва�

Џеб Ножици за медицински Сестри и Доктори.Џеб ножици дизајн е одлична за безбедност.Contoured се справи со acc

Се справува со прст, почива се contoured за максимална удобност.Двоен завртка тензија произведува мазна scissor

Scroll