Ново
BABUR Шиење Ножици,Ретро Прилагоди Ножици Везови Ножици за Везана Прирачник за Шиење Ракотворби Алатка(Сребро-Б)

BABUR Шиење Ножици,Ретро Прилагоди Ножици Везови Ножици за Везана Прирачник за Шиење Ракотворби Алатка(Сребро-Б)

Достапност: Залиха
DEN 1526.40

Материјал : не ' Рѓосувачки челик.Ретро дизајн : 3 D втиснување ножици, ретро змеј и феникс, кран се справува со ножици, додавајќи чувство на рачно изработени уметност.Употреба : тема сечење на главата, шиење ножици, се прилагоди на ножици, апарати за домаќинство ножици.Подароци : Тоа е интимна подарок за пријателите, членовите на семејството или соседите кои сакаат DIY занаети.Пакет Листа : 1 * ножици.Материјал : не ' Рѓосувачки steel Uses : тема сечење на главата, шиење ножици, се прилагоди на ножици, апарати за домаќинство scissors Package Листа : 1 * scissors Color : Мулти-боја незадолжително Име : Scissors Note : 1. Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на веб-сајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2. Ве молиме овозможи мало прирачник за мерење на отстапување за податоци.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

4 Видови Ножици : Ножици со 4 различни функции, вклучувајќи рамен ножици и забот ножици, и слично, се многу

Директно : 7.5", 8.5".Криви : 7.5", 8.5".Потенка : N / A Рачка : Дури И Свиткана Месо Тело.Edge : Bevel.Пет Ѕвезда серија е Kenc

Име На Производ : Ножици;Материјал : Тешко Пластика, Метал.Боја : Сина, Сребрена Тон;Нож Должина : 7cm / 2.8".Вк

LISTER ЗАВОЈ НОЖИЦИ 3.5".КОЛИЧИНА : 1 ПАРЧЕ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Odonto Med2011 Инструменти.Odo

Левак Ножици : Тоа е специјално дизајнирана за левак луѓе.Тоа се вклопува левак на зглобовите и го прави

Ќе добиете две ножици,боја случаен пратката,еден на Бран Форма и други една Serrated,Ножици Големина Е 5.5 инч

Едноставно, добро направен алатка која врши својата работа брзо и ефикасно.Многу корисна и практична ал

СТОМАТОЛОШКИ ЗАБОЛУВАЊЕ НОЖИЦИ ДИСКРИМИНАЦИЈА ВО ВРАБОТУВАЊЕТО 4.50" S / S ПРАВИ МАЗНА.НАПРАВЕНИ ВО НЕ ' РЃ�

ОПЕРАТИВЕН НОЖИЦИ 4.5" ТАПИ / ТАПИ КРИВИ.КОЛИЧИНА : 1 ПАРЧЕ.НАПРАВЕНИ ОД КВАЛИТЕТНИ НЕРЃОСУВАЧКИ ЧЕЛИК.Odonto

Sewknowusa Replacemelt за Орел Бренд 9" се Прилагоди на Ножици / Шиење & Dressmaking Свиткана Trimmers Со Случајот.Sewknowusa Replaceme

Лесен и издржливи.Нерѓосувачки челични ножеви.За лева или десна рака употреба.Совршен за лесна употреб�

Позлатени / впечатлив Дизајн.Во Ред, Остар Поени За Прецизност И Точност.Идеален За Средување На Теми И Ne

☞ ВО ВАШИОТ ПАКЕТ : Ткаенина ножици сет содржи 1*шиење ножици, 1*предиво ножици, 1*sharpering камен, 1*гроздобер �

Stiletto директно вистински lefty shears.Shears се елиминира потребата за левак groomers да се компензира за право раце s

Адаптивно 8" Инчен Јамка Ножици – Овие лесностискаш ножици им помогне на децата, тинејџерите, постарите

Пенкалотип компактен twig ножици со капак е удобен за носење, и лесно може да се стави во молив случај, коз�

▸ Материјал : Кован Од Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик ▸ Големина : Ножици Големина 6.9"(L) x 1.7" Нож �

★На сечилото е направен од висок квалитет, од нерѓосувачки челик и се обработуваат од страна на професи

ВРЕДНОСТ ПАКЕТ : Секој пакет доаѓа со 12 ножици во assorted colors : 4 црна, 2 сина, 2 зелени, 2 жолта, 2 црвени, по паке

Идеален за сечење детали, брз snips и средување на конец.Огради за удобен транспорт и простор за заштеда на

Име На Производ : Ножици;Материјал : Тешко Пластични, Од Не ' Рѓосувачки Челик.Боја : Портокал, Сребрен Тон

★【Карактеристики】Коса за сечење ножици се направени од висококвалитетни нерѓосувачки челик, остар, о

◆Тие овозможи да се направи прецизна парчиња со одлична контрола бидејќи ножеви имаат совршен триење и

Производот може да се користи за да се намали ткаенина, чипка, кожа и може да се користи за ракасечење ха�

Гаранција : 12 Месеци Гаранција за Квалитет на Прашања поврзани, 30 ден Парите назад Гаранција за Било кој�

ПАКЕТ се ВКЛУЧЕНИ 6 Пара на Хартија Работ Ножици (во различни бои), 5 Пара на Пластични Безбедност Ножици.

За оваа точка Поголеми рачка за постарите ученици Лесно контрола рачки за дополнителен комфор Нерѓосув

Овие ножици се совршени за сечење Тексас свила и повеќе слоеви на ткаенина.Овој пакет содржи еден пар од

Право раце професионални миленичиња чешлање сечење Режа,кои се користат за средување на смолкнување на

Се справува со прст, почива се contoured за максимална удобност.Двоен завртка тензија произведува мазна scissor

Scroll