Ново
Американската Безбедност Жилет GIDDS2-2479684 Wallstripper Ножеви, 5-Пакет

Американската Безбедност Жилет GIDDS2-2479684 Wallstripper Ножеви, 5-Пакет

Достапност: Залиха
DEN 135.84

Прецизност земјата високо јаглероден челик нож ножеви.Сечилото тело има тропаат испис за обезбедување во алатка главата.Тешки јаглероден челик.Висок јаглероден челик за долг живот. 4-Инчен лопати се вклопуваат сите стандардни и прилагодливи се справува.Опис на производот Прецизност земјата високо јаглероден челик нож ножеви.Сечилото тело има тропаат испис за обезбедување во алатка главата.Тешки јаглероден челик.Од Производителот Тешки-должност ножеви за 4-Инчен wallstripper 5-Пакет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

10 парчиња BiМетал ножовка рамка ножеви 32 TPI x 12" Должина 0.025" дебела x 1 / 2" ширина , професионална одделение.Hi

Парчиња метал 1 / 8инчен 1 / 4инчен, Кобалт Advantedge (Регистрирана трговска Марка).BiМетал ножеви со 8% кобалт ле

Револуционерен нов сечилото дизајн кој испорачува до 100% повеќе сечилото живот наспроти претходна гене

Scroll