Ново
Reisser NS8PB Магнетни Орев ги поставува стандардите

Reisser NS8PB Магнетни Орев ги поставува стандардите

Достапност: Залиха
DEN 732.24

Производителот гаранција може да не се применува.Индустриска сила магнет што ги зголемува затворање на задржување.Патентирана геометрија со кој се намалува и заокружување на хексадецимален.Напредни стврднување процес обезбедува максимална издржливост.Reisser Магнетни Орев ги поставува стандардите карактеристики индустриска сила магнет што ги зголемува затворање на задржување.Патентирана геометрија со кој се намалува и заокружување на хексадецимален.Напредни стврднување процес обезбедува максимална издржливост.Мерки 65 mm должина од 8 мм дијаметар.Доаѓа 5 парчиња во пакет.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Име на производ (издржливи во употреба) : Хексадецимален Орев Возачот;Карактеристики : (најновата технол

【Висока Моќност и Отпорност на】Гром орев смена Обработени од висока цврстина ХромМолибден Челик, Обра

Dual материјал се справи со дизајнирана за да се подобри удобноста и ефикасноста.Хром позлатен сечилото о

Стандардната должина за повеќето апликации; се вклопува во текот на долги завртки и studs.Целосно шупливи

Карактеристики : Не се лизга.Карактеристики : Експлозијадоказ.Род Материјал : Хромvanadium Челик.Рачка Мате�

☃ [20 ПАРЧИЊА РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ' ПРЕНОСНИ ОРЕВ ВОЗАЧОТ СЕТ ЗА ВЕЖБА, SAE И METIRC] за да ги задоволат вашите ра�

И бидејќи ние сме една Американска компанија која е семејна сопственост и фамилијарните, ќе знае дека м�

Пакет Димензии : 18 L x 21 H x 18 W (инчи).Пакет Тежина : 3.69 фунти.Земја на Потекло : Кина.Дел број : 9 BPIHNDB.Нут Возач�

Scroll