Ново
AliceHouse Бела Дише Tulle Свадба Gown Фустан Облека Торба Виси Виткање Преносни Покрие Кеси FCZ20

AliceHouse Бела Дише Tulle Свадба Gown Фустан Облека Торба Виси Виткање Преносни Покрие Кеси FCZ20

Достапност: Залиха
DEN 263.76

Мека Tulle.Издржливи, Handwashable, Еднократно.Двојна Цел сметководствената вредност и виси Облека Торба.Големина : 160cm*100cm/63"*39".УДОБЕН-ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА : во Облик на дружење со врвот отворање на закачалка кука, Нашата облека торба може да биде укината за да се спаси соба за време на патувањето.ЗАШТИТА на ОБЛЕКА : тоа го спречува костуми од добивање musty.Анти-прашина.Mothproof.Киселина Слободни за безбедно долгорочно складирање.Заштитна за патување,спална соба,шминка,дневна соба плакарот складирање. 1 Pcs на Висок квалитет дише издржлива венчаница Формално Gown Торба Фустан покрива.Новиот Еко-Пријателски ,Мека, Свитлива ,ДИШЕ, Трајни бел КОСТИМ ОБЛЕКА ТОРБА.Овие ENVIROMENTALLY ПРИЈАТЕЛСКИ Tulle Материјал Киселина Слободни кеси ќе се зачува свежината и продолжување на ткаенина живот.Овие кеси може да accomodate повеќето големина на mens женска облека и Formalwear.Исто така, може да се користи за долгорочно чување на leathers, блузи, костуми, tuxedoes и furs, а исто така добар за патување.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Висококвалитетни материјали : нови задебелена имитација коноп неплетени ткаенини, водоотпорен, dustproof и

✅ГОЛЕМИНА 90 х 60cm / 35.4 x 23.6 инчен (L*W).10 PS / Set ✅ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ПОМОШНИК Многу тенок и лесен, и ви пом

Тоа може да insulate влага и да се спречи облека од станува влажна.Тоа може да insulate прашина и задржи облека д

Пакет Од 6 Боја : Off Бела Материјал : Памук.Големина : 16x14 Тип : Saree капак 100% Памук Febric.Боја : Off Бела Производ

Проѕирен дизајн, лесно да се најде облека во внатрешноста.На hemming изработката е исклучителна и конците с

Транспарентен прозорец дизајн, облека се видливи, лесно да се најде облека 360° целосно затворена дизајн,

360° целосно затворена дизајн, прашинадоказ, влагадоказ, осигурајте се дека облеката се суви и чисти.Непл

● 4 големини се достапни за чување облека на различни должини,погоден за сите облека,палта,кошули,панта

Висококвалитетни материјали : нови задебелена имитација коноп неплетени ткаенини, водоотпорен, dustproof и

Материјал Нашата облека, чанти се направени од издржлив PEVA, кои се перат, лесни, дише и може да се корист

[Обновливи] : Ова одговараат на чантата може да се користи за долго време.Тоа исто така може да биде лесно

Свадба фустан торба е погоден за прикажување и складирање на венчаница.Неговиот најдобар свадба амбала

Издржливи, па тоа нема да носат или солза и материјал брише се чистат со влажна крпа.Совршен за бесење фу

ГОЛЕМИНА Нашиот Божиќ Декоративни Екранот Граница Поклопецот е погоден за 19in27in екран, добра идеја за в

Облека торба е лесен, здрав, удобно и мека.Дали сте во потрага по место за да го чувате вашите алишта, на о

Scroll