Ново
10Pcs Транспарентна Пластика Облека Опфаќа 35.4 инчен Виси Облеката Прашина-Доказ Заштитник Кеси Погоден за Дома Чување Облека Продавници & Хемиско Чистење Laundrette.

10Pcs Транспарентна Пластика Облека Опфаќа 35.4 инчен Виси Облеката Прашина-Доказ Заштитник Кеси Погоден за

Достапност: Залиха
DEN 191.76

✅ГОЛЕМИНА - 90 х 60cm / 35.4 x 23.6 инчен (L*W).10 PS/Set. ✅ПРОСТОР за ЗАШТЕДА на ПОМОШНИК - Многу тенок и лесен, и ви помага да ги зачувате простор во вашиот плакар.Тоа лесно може да се здипли во мали димензии и лесно може да се чуваат кога не е во употреба. ✅ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ Направен од високо квалитетни PP пластични материјали;не-токсични,безопасни,без мирис. ✅ЈАСНО ВИДЛИВИ - Транспарентно торба јасно може да го најдете вашиот секое парче на облека, без да ја отвори чантата.Ова ви заштедува многу драгоцено време. ✅ЕКОНОМСКИ ОБЛЕКА ОПФАЌА - Заштита на вашата облека против нечистотија,прав & миленичиња коса.Може повторно да биде употребен доколку се води грижа за отстранување на облека.Ова ќе се направи полесно за вас да го организирате вашиот плакар.Наоѓање на облека што го сакате ќе бидат едноставни и јасни.Проширете ги вашите плакарот простор и се каже збогум на неуредна гардероба.ЗА ДОМА.Дали имате чувство дека на гардероба е многу тешко да се организира дома,гардероба е често нејасна,.и тоа е многу тешко да се најде облека што го сакате,секогаш чувство дека гардероба е премногу мал за да се одржи повеќе облека?.Ние препорачуваме да се обиде транспарентен хемиско чистење облека покрие кеси.Ова ќе се направи полесно за вас да го организирате вашиот плакар.Наоѓање на облека што го сакате ќе бидат едноставни и јасни.Проширете ги вашите плакарот простор и се каже збогум на неуредна гардероба.ЗА ПАТУВАЊЕ.Можете да ги користите јасно облека складирање опфаќа да се заштити вашата сакана облека кога патувате или бизнис патување.Ова ќе го направи тоа побрзо и полесно да ги зачувате вашите алишта, за да можете да зачувате повеќе време за да уживаат во добри времиња на патот да се релаксираат или одмор.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Ако имате било каков проблем во врска со нашите производи, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ја зад

Полиетилен.Големина(L*W) : 59 x 23.6 инчи (150 x 60cm),Количина : 50 по пакет.Тенка и транспарентни, удобен и издржлив

Оваа појасни има hyaline дизајн со силна видливост.Интерфејсот е тесна, фирма, и има долгауслови услуга жив

❤Дизајн : Патент Затворање ❤Силни и Издржливи ❤Материјали : Најлон Ткаенина ❤Големина : A4 : 34 x 24cm / 13.39" x

Овој дизајн на сушење рек прашина маска овозможува ефективно користење на сушење рек да биде бескрајно

Било какви проблеми што ги имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние сме секогаш тука д

[Обновливи] : Ова одговараат на чантата може да се користи за долго време.Тоа исто така може да биде лесно

✓ ЦЕЛОСНО ја ШТИТИ ВАШАТА ОБЛЕКА : знаеме колку ќе вредност вашата облека, па ние ќе сакате да бидете сиг

Различни спецификации : едноставен и практичен,на дното е целосно ограден,чување облека на различни дол

Проѕирен дизајн, лесно да се најде облека во внатрешноста.На hemming изработката е исклучителна и конците с

Боја : 8 Црна.Материјал : Пластика.Функција : Мие.Функција : ЕкоПријателски.Етикета Тип : Главни Lables.Опис : I

360° целосно затворена дизајн, прашинадоказ, влагадоказ, осигурајте се дека облеката се суви и чисти.Непл

1.Еластична затворање 17.5x12cm 2.Машина За Миење 3.Материјал : 100% Полиестер Влакна 4.Производ Изведба : Тоа Е Н

Висококвалитетни материјали : нови задебелена имитација коноп неплетени ткаенини, водоотпорен, dustproof и

Материјал : Не Ткаени, Боја : Сина.Пакет Содржина : Печатени 12 Парче Не Ткаени Виси Saree Капак.Големина : 69 с

Со транспарентен прозорец дизајн, тоа е погодно да се најде чуваат облека.Производот е рабовите се фино

Scroll