Ново
Tifosi Доломит 2.0 Заврши Очила За Сонце

Tifosi Доломит 2.0 Заврши Очила За Сонце

Достапност: Залиха
DEN 1530.96

Поликарбонат.Увезени.Пластична рамка.Чадот,Црвено & Исчистите леќите.Не-Поларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 67 милиметри.Леќа висина : 37 милиметри.Мост : 12 милиметри.Рака : 120 милиметри.Објектот Облик : Правоаголни.Tifosi е италијански збор со значење ентузијаст или навивач.Основана под основниот принцип дека квалитетот на eyewear треба да биде достапна на масите, Tifosi Оптика е дизајнирање и дистрибуција на технолошки-advanced, вредност ориентирани очила за сонце за спортски ентузијасти од 2003 година. Без разлика дали тоа е велосипедизам, голф, трчање или риболов, Tifosi ви се опфатени со опсегот на леќата технологии и елегантни, лесни рамка стилови.Tifosi Оптика леќи изработени од поликарбонат материјал и секогаш нудат 100 проценти UVA/UVB заштита.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Пластична рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 2 инчи.Футуристички

Направен во САД.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 59 ми

Погодни за : Мало Куче Мачки како декорација (подолу 15kg).Стил : Мода.Сосема нов и висок квалитет.Материјал

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.АнтиРефлективен Слој на кожата.Леќа ширина : 66 мил�

Увезени.Пластична рамка.Photochromatic леќа.НеПоларизирани.АнтиМагла Слој на кожата.Леќи На Камерата : Bollé 100 П

TPEE има одлична свиткување замор отпор, одлична инстант висока температура перформанси, добри абење отп�

Поларизирана Поликарбонат за Вбризгување на Пластични леќи.Овластувања на располагање : +1.50, +2.00, и +2.50 8 �

Удобно : Метал Круг очила за сонце за Мачка со соодветни очила ширина и круг леќа дизајн го прават вашето

Стил : Мода.Сосема нов и висок квалитет.Ширина : Прибл 8cm / 3.15 инчен, Леќа рамка ширина : Прибл 3cm / 1.18 инч.Пог

Направен во САД.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 59 милиметри.OAKLEY ЗАМЕ

Поликарбонат рамка.Композитни леќа.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 55 милиметри.Ц

Увезени.Пластична рамка.Композитни леќа.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 55 милиметри.

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Увезени.Ацетат рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 54 милиметри.Мо�

Композитни рамка.антирефлективен леќа.НеПоларизирани.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 49 милиметри

инјектирање / пропионат.Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожат

Superlight Рамка * УВ Блокирање * Отпорен на Гребење Слој на кожата 【Висококвалитетни материјали】Ако често �

Увезени.Нарушување слободни лак леќи.Шпион бренд има опсесија за напредување.Шпион ДНК melds нивната акци

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Пластична рамка.Огледува леќа.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина : 64 милиметри.Рака : 130 ми

2 парче,5 Бои количка за Милениче Куче очила средни Голема Куче миленичиња очила Милениче eyewear водоотпор�

Материјал : Пластика.Боја : Како на сликата шоу.Големина : 8*7.5*3cm.Функција : Смешни се облекуваат, кул се об�

Увезени.Пластична рамка.АнтиРефлективен леќа.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.ПОЛАРИЗАЦИЈА : Прек�

Ацетат рамка.Поликарбонат леќа.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 64 милиметри.Леќа �

Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 64 милиметри.Л�

Направен во САД.Пластична рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 55 ми

Scroll