Ново
Suncloud Пилот Поларизирана Читателот Очила За Сонце

Suncloud Пилот Поларизирана Читателот Очила За Сонце

Достапност: Залиха
DEN 1365.60

Поларизирана Поликарбонат за Вбризгување на Пластични леќи.Овластувања на располагање : +1.50, +2.00, и +2.50. 8 база леќа кривини. 100% заштита од штетните UVA и UVB зраци.Запознаени стил во средно-големи димензии, овој жица пилот reader " очила со е класичен.Овој одличен изглед карактеристики пролет шарки за обичај се вклопуваат.Поларизација намалува досадни сјајот, додека поликарбонат инјектира леќи се лесни, да се загрози отпорни и optically точни.Заврши форма за екстра покриеност, Пилот лета каде што сакате да одите.

Декларираните карактеристики

Поврзани производи

Увезени 43 рамка.Стаклена леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 63 милиметри.Леќа виси

Увезени.Ацетат рамка.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 54 милиметри.Мо�

Увезени.Пластична рамка.Композитни леќа.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 56 милиме

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

✨Користите безбедно материјали, ќе не боли куче очите ✨Богати бои, повеќе избори ✨Најдобра декорација

инјектирање / пропионат.Увезени.Пластична рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожат

Направен во САД.Пластични леќи.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 52 милиметри.OAKLEY ЗАМЕ

Ацетат рамка.Поликарбонат леќа.НеПоларизирани.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 64 милиметри.Леќа �

★Големина Водич : Пет очила за сонце : Вкупна ширина 9cm(во 3.5), очила нога должина 5.5 cm(во 2.2).Погоден за мали

Увезени.Заменлив рамка.АнтиРефлективен леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Леќа ширина : 60 мили

Увезени.Нарушување слободни лак леќи.Шпион бренд има опсесија за напредување.Шпион ДНК melds нивната акци

ПОЛИКАРБОНАТ РАМКА Направени на здрав материјал кој ќе се одржи на временските услови и носат .Пластич�

Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.АнтиРефлективен Слој на кожата.Леќа ширина : 66 мил�

Можете да се вратите оваа точка од која било причина : нема превозот обвиненија.Објектот мора да се врат�

Pastic.Увезени.Поликарбонат рамка.Поликарбонат леќа.Поларизирана.УВ Заштита Слој на кожата.Answer : _________________

Удобно : Метал Круг очила за сонце за Мачка со соодветни очила ширина и круг леќа дизајн го прават вашето

Стил : Мода.Сосема нов и висок квалитет.Ширина : Прибл 8cm / 3.15 инчен, Леќа рамка ширина : Прибл...

Погодни за : Мало Куче Мачки како декорација (подолу 15kg).Стил : Мода.Сосема нов и висок квалитет.Материјал

Увезени.Метална рамка.Пластични леќи.НеПоларизирани.АнтиРефлективен Слој на кожата.Леќа ширина : 60 мил�

Увезени.Поликарбонат рамка.Три Целулоза Ацетат леќа.Поларизирана.Огледало Слој на кожата.Леќа ширина :

Scroll